Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗВИЧНЕ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ І АНТИФОСФОЛІПІДНИЙ СИНДРОМ

ЗВИЧНЕ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ І АНТИФОСФОЛІПІДНИЙ СИНДРОМ

Назва:
ЗВИЧНЕ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ І АНТИФОСФОЛІПІДНИЙ СИНДРОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,03 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
Дьоміна Тетяна Миколаївна
УДК 618.39 – 021.3:616.155.25 – 097
ЗВИЧНЕ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ
І АНТИФОСФОЛІПІДНИЙ СИНДРОМ
14.01.01. – акушерство і гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня доктора медичних наук
Київ – 1999


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Донецькому державному медичному університеті
ім. М.Горького МОЗ України.
Науковий консультант:
Чайка Володимир Кирилович доктор медичних наук, професор, заслужений діячмедицини та техніки України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології Донецького державного медичного університету ім. М.Горького МОЗ України.
Офіційні оппоненти:
Степанківська Галина Костянтинівна доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАН і АМН України, професор кафедри акушерства і гінекології №1 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця МОЗ України (м. Київ)
Леуш Станіслав Сергійович доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства і гінекології №1 Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України (м.Київ);
ЛІсяниЙ Микола Іванович доктор медичних наук, професор, завідуючий відділом нейроімунології Інституту нейрохірургії АМН України (м. Київ)
Провідна установа:
Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології
Захист відбудеться "14" серпня 1999 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальностями "Педіатрія", "Акушерство і гінекологія" (Д 26.553.01) при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (252050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (252050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8)
Автореферат розісланий 8 липня 1999 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В.Квашніна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Невиношування вагітності є однією з актуальних проблем сучасного акушерства через його прямий зв'язок з перинатальною захворюваністю та смертністю і потребує уважного вивчення для профілак-тики самочинних абортів, передчасних пологів та народження маловагомих дітей. Частота цього ускладнення залишається стабільною протягом багатьох років і складає 15-25 % всіх бажаних вагітностей. Близько 25 % випадків не-виношувань складає звичний викидень, яким вагітність переривається на І триместрі за типом нерозвинутої вагітності (Лунгол В.М. та ін., 1999; Капаліна О.М., 1999; Громыко Г.Л., 1997; Сидельникова В. М., 1996).
Традиційне комплексне обстеження, що включає дослідження хромо-сом, гормонального фону матері, оцінку маточних та цервікальних пору-шень, мікробактеріології генітального тракту дозволяють уточнити причину невиношування не більше, ніж у 60 % пар (Насонов Е.Л. и др., 1998; Макаца-рия А.Д. и др., 1993).
Етіологічні фактори більшості фетальних втрат залишаються невідо-мими та характеризуються як ідіопатичні. В останній час ідіопатичне неви-ношування ряд вітчизняних та зарубіжних авторів пов'язують з наявністю у жінок аутоімунного стану, котрий клінічно не проявляється, і пацієнтки по-чуваються цілком здоровими. Однак, з настанням вагітності кожне ауто-імунне захворювання із стану ремісії переходить в загострення, титр ауто-антитіл та їх агресія зростають, настає переривання вагітності. В 1986 році англійські дослідники описали симптомокомплекс, названий ними як анти-фосфоліпідний синдром (АФС), основними проявами якого є: репродуктивні втрати будь-якого строку гестації, тромбози різної локалізації, тромбоцито-пенія, наявність в крові специфічних антифосфоліпідних антитіл (АФЛА). Частота АФС у пацієнток з перинатальними втратами складає за даними різ-них авторів (Рожковська Н.М., 1998; Пономарева И.В., 1997; Hughes G.R.V., Harris E. N., Gharavi A. E., 1986) від 27 до 41 %. Проте, етіологія та патогенез цього захворювання до теперішнього часу ще не вивчені до кінця.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ЗВИЧНЕ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ І АНТИФОСФОЛІПІДНИЙ СИНДРОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок