Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕРІАЛИ, ЩО РОЗШИРЯЮТЬСЯ, ДЛЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ОСНОВІ ВАПНЯНО-ЗАЛІЗИСТИХ КОМПОЗИЦІЙ

МАТЕРІАЛИ, ЩО РОЗШИРЯЮТЬСЯ, ДЛЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ОСНОВІ ВАПНЯНО-ЗАЛІЗИСТИХ КОМПОЗИЦІЙ

Назва:
МАТЕРІАЛИ, ЩО РОЗШИРЯЮТЬСЯ, ДЛЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ОСНОВІ ВАПНЯНО-ЗАЛІЗИСТИХ КОМПОЗИЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,84 KB
Завантажень:
16
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КРИМСЬКА АКАДЕМІЯ ПРИРОДООХОРОННОГО
ТА КУРОРТНОГО БУДІВНИЦТВА
Любомирський Микола Володимирович
УДК 666.924.14:666.946.2
МАТЕРІАЛИ, ЩО РОЗШИРЯЮТЬСЯ, ДЛЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ
НА ОСНОВІ ВАПНЯНО-ЗАЛІЗИСТИХ КОМПОЗИЦІЙ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Сімферополь – 2001 г.


Дисертація є рукописом.
Роботу виконано на кафедрі технологій будівельних конструкцій і будівельних матеріалів Кримської академії природоохоронного та курортного будівництва (КАПКБ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент Сургучов Віктор Георгійович, Кримська академія природоохоронного та курортного будівництва, доцент кафедри технології, механізації будівельного виробництва.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Вировий Валерій Миколайович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедрою виробництва будівельних виробів і конструкцій;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Алексєєв Генріх Миколайович, Державний головний територіальний науково-дослідний та проектний інститут “КримНДІпроект”, директор.
Провідна установа: | Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, кафедра технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист дисертації відбудеться 24 квітня 2002 р. о 12 годині на засідані спеціалізованої вченої ради К .079.01 Кримської академії природоохоронного та курортного будівництва (Україна, 95006, м. Сімферополь, вул. Павленка, 5, 2 навчальний корпус, зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кримської академії природоохоронного та курортного будівництва (Україна, 95006, м. Сімферополь, вул. Павленка, 5, 2 навчальний корпус).
Автореферат розісланий 22 березня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент |
Рубель О.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Технологічний комплекс ведення ремонтних робіт складається з процесів, пов’язаних як з руйнуванням старих кам’яних конструкцій, так і з відновленням та опорядженням їх. В цих умовах велика увага приділяється наявності ефективних матеріалів, що розширяються, – невибуховій руйнівній речовині (НРР), яка дозволяє безпечно руйнувати міцні крихкі матеріали, та цементу, що розширяється, (РЦ) для якісного замонолічування стиків, зашпарування тріщин, щілей тощо. Визначальним компонентом цих матеріалів є структуроване негашене вапно, котре за рахунок збільшення об’єму твердої фази при гашені спричиняє значне розширення тужавіючих в’яжучих систем, а також у разі присутності в розчинах та бетонах на основі такого в’яжучого покращує зчеплення між цементним каменем і заповнювачем.
Розширення асортименту та області застосування матеріалів, що розширяються, потребує розробки нових складів розширювальних вапняних добавок на базі місцевої карбонатної сировини із застосуванням другорядних сировинних ресурсів. Доцільно в якості мінералізуючої добавки до карбонатної сировини для одержання структурованого негашеного вапна використовувати різноманітні залізомісткі побічні продукти хімічної промисловості. Однак вплив залізомістких побічних продуктів на змінення фізико-хімічної структури та властивостей негашеного вапна, а також технологічні принципи одержання розширювальних вапняно-залізистих композицій та використання їх в складах матеріалів, що розширяються, для ремонтних робіт не вивчені.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконані в рамках тематики науково-дослідних робіт, що передбачені постановою Міністерства України у справах науки і технологій з пріорітетного напрямку 4. Екологічно чиста енергетика і ресурсозберігаючі технології (держбюджетна тема № U015932 “Розробка науково-методичних і технологічних основ екологізації будівельного комплексу України” – 1996 – 97 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МАТЕРІАЛИ, ЩО РОЗШИРЯЮТЬСЯ, ДЛЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ОСНОВІ ВАПНЯНО-ЗАЛІЗИСТИХ КОМПОЗИЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок