Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛОФІЗИЧНІ І ЕЛЕКТРОФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ТА РЕЛАКСАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В МЕТАЛОНАПОВНЕНИХ ЕПОКСИДНИХ ПОЛІМЕРАХ

ТЕПЛОФІЗИЧНІ І ЕЛЕКТРОФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ТА РЕЛАКСАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В МЕТАЛОНАПОВНЕНИХ ЕПОКСИДНИХ ПОЛІМЕРАХ

Назва:
ТЕПЛОФІЗИЧНІ І ЕЛЕКТРОФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ТА РЕЛАКСАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В МЕТАЛОНАПОВНЕНИХ ЕПОКСИДНИХ ПОЛІМЕРАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,26 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім.І.І.МЕЧНИКОВА
Василенко Сергій Леонідович
УДК 536.63:537.311:539.3:678.686:678.046.4
ТЕПЛОФІЗИЧНІ І ЕЛЕКТРОФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ТА
РЕЛАКСАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В МЕТАЛОНАПОВНЕНИХ
ЕПОКСИДНИХ ПОЛІМЕРАХ
01.04.14 – теплофізика та молекулярна фізика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Одеса – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі загальної фізики Національного педагогічного університету
імені М.П. Драгоманова, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент АПН України Шут Микола Іванович,
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова,
завідувач кафедри загальної фізики
Офіційні опоненти:
доктор фізико-математичних наук, професор Новіков Віталій Володимирович,
Одеський національний політехнічний університет,
завідувач кафедри вищої математики
кандидат фізико-математичних наук Сідлецький Валентин Олександрович,
Рівненський державний гуманітарний університет,
доцент кафедри фізики
Провідна установа:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра молекулярної фізики.
Захист відбудеться “23” грудня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.01 в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Пастера, 27, Велика фізична аудиторія.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська , 24.
Автореферат розіслано “____”___________2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д. 41.051.01. Федчук О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Наповнення полімерів дисперсними металевими наповнювачами дозволяє одержувати матеріали з новими технологічними та експлуатаційними властивостями. Досягнення таких властивостей зв’язано з вибором типу як полімера, так і наповнювача. Гетерогенність наповненої системи, в якій характеристики компонентів значно розрізняються, обумовлює істотне розходження властивостей полімерної матриці і композиції. Введення в полімерну матрицю металевих дисперсних наповнювачів суттєво змінює електрофізичні характеристики таких композицій, зокрема надає їм електро- і теплопровідность. Електропровідні клеї і покриття, які формуються з рідкої олігомерної основи, наповненої дисперсними металами, займають усе більш міцні позиції в сучасних технологіях. Найбільшу вагу в їх номенклатурі займають композиції на епоксидній основі. Область їхнього застосування визначається, в основному, електрофізичними параметрами і технологічністю використання.
Однак, до цих пір недостатньо уваги приділяється вивченню взаємозв’язку структури таких систем, зокрема, структури провідної фази, з електрофізичними та теплофізичними властивостями металонаповнених систем, що утруднює створення композицій з заданими теплофізичними, електричними та механічними параметрами.
Тому постає необхідність дослідження структурних особливостей формування металонаповнених епоксидних систем, вивчення взаємозв’язку їх гетерогенної структури з електричними і теплофізичними характеристиками, знаходження закономірностей утворення провідної фази з дисперсного провідного компоненту в залежності від параметрів металевого наповнювача, визначення електричних і теплофізичних властивостей композиційних систем, які вміщують різні типи металевих наповнювачів. Розв’язання цих питань носить не лише теоретичний характер, але має і велике практичне значення з метою розробки новітніх металополімерних матеріалів із програмованим комплексом їх характеристик. Актуальність цієї роботи полягає в розвитку підходів до вивчення процесів формування провідної фази в епоксидній матриці в залежності від типу металевого наповнювача та геометричних параметрів дисперсних частинок, зокрема, з використанням принципу бімодального пакування, у встановленні особливостей процесів електро- та теплопереносу в таких гетерогенних системах, в дослідженні реологічної та механічної поведінки епоксидного олігомеру з вмістом різного типу металевих частинок, у знаходженні оптимального складу металополімерних систем, які забезпечують максимальну провідність та адгезію клейового з’єднання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕПЛОФІЗИЧНІ І ЕЛЕКТРОФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ТА РЕЛАКСАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В МЕТАЛОНАПОВНЕНИХ ЕПОКСИДНИХ ПОЛІМЕРАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок