Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАСИВНО-ПЛИТНІ ФУНДАМЕНТИ ПІД МАШИНИ З ВЕРТИКАЛЬНИМ ІМПУЛЬСНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ

МАСИВНО-ПЛИТНІ ФУНДАМЕНТИ ПІД МАШИНИ З ВЕРТИКАЛЬНИМ ІМПУЛЬСНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ

Назва:
МАСИВНО-ПЛИТНІ ФУНДАМЕНТИ ПІД МАШИНИ З ВЕРТИКАЛЬНИМ ІМПУЛЬСНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,33 KB
Завантажень:
439
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ЛАНДО ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 624.131.524
МАСИВНО-ПЛИТНІ ФУНДАМЕНТИ ПІД МАШИНИ З ВЕРТИКАЛЬНИМ ІМПУЛЬСНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ
05.23.02 – основи і фундаменти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ-2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Кірічек Юрій Олександрович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри землевпорядкування, будівництва автодоріг та геодезії.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Таранов Валентин Георгійович, Харківська національна академія міського господарства, завідувач кафедри механіки ґрунтів, фундаментів та інженерної геології;
кандидат технічних наук, доцент Тютькін Олексій Леонідович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, доцент кафедри тунелів, основ та фундаментів.
Захист відбудеться « 1 » липня 2008 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м.Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м.Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий «27» травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.С. Кравчуновська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Удосконалення методів розрахунку та проектування фундаментів під машини з імпульсним навантаженням - важлива проблема в будівельній практиці. Такі навантаження є причиною вібрацій фундаментів, які, у свою чергу, викликають коливання ґрунтової основи будівель і споруд та приводять до нерівномірних осідань конструкцій. Низькочастотні коливання ґрунту, характерні для машин ударної дії, можуть передаватися на значні відстані та приводять до утворення «промислової сейсміки». Дія коливань, що приходять через ґрунт, порушує роботу приладів і устаткування, погіршує умови роботи персоналу, що знаходяться в зоні їх впливу. Раціональні конструкції фундаментів, підібрані на основі науково обґрунтованих методів проектування, вирішують задачу підвищення надійності таких об'єктів. Особливого значення це набуває в умовах підприємств із обладнанням ударної дії, тому що відкази в даному випадку пов’язані із порушенням не тільки самих машин і фундаментів, але і навколишніх будівель та устаткування. Застосування масивно-плитних фундаментів для зниження вібрації та обмеження поширення коливань у ґрунті від фундаментів під машини з вертикальним імпульсним навантаженням є актуальною науковою задачею. Дисертаційна робота спрямована на розробку теоретичних основ і практичних методів проектування масивно-плитних фундаментів під машини з вертикальним імпульсним навантаженням.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов’язана з науковою тематикою кафедр основ і фундаментів; землевпорядкування, будівництва автодоріг і геодезії Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Робота виконувалася за планом науково-дослідної роботи Придніпровської державної академії будівництва та архітектури «Удосконалення методики геодезичного забезпечення будівництва автодоріг, розробка ресурсозберігаючих методів проектування основ і фундаментів, розрахунки заглиблених конструкцій на складні навантаження», затвердженим науково-технічною радою академії, відповідно до плану Міністерства освіти і науки України, державний реєстраційний номер 0104U000226 (рівень участі дисертанта - виконавець).
Мета і завдання дослідження. Метою дисертації є розробка ефективних фундаментів, які забезпечують зниження вібрації і обмеження поширення коливань у ґрунті від фундаментів під машини з вертикальним імпульсним навантаженням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАСИВНО-ПЛИТНІ ФУНДАМЕНТИ ПІД МАШИНИ З ВЕРТИКАЛЬНИМ ІМПУЛЬСНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок