Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЛАСТЕРИЗАЦІЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В СИСТЕМАХ ТА МЕРЕЖАХ РОЗГАЛУЖЕНОГО ДОСТУПУ

КЛАСТЕРИЗАЦІЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В СИСТЕМАХ ТА МЕРЕЖАХ РОЗГАЛУЖЕНОГО ДОСТУПУ

Назва:
КЛАСТЕРИЗАЦІЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В СИСТЕМАХ ТА МЕРЕЖАХ РОЗГАЛУЖЕНОГО ДОСТУПУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,07 KB
Завантажень:
220
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СКРИПКА Володимир Миколайович
УДК 04.051.2 (043.3)
КЛАСТЕРИЗАЦІЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО
ПРОЦЕСУ В СИСТЕМАХ ТА МЕРЕЖАХ
РОЗГАЛУЖЕНОГО ДОСТУПУ
05.13.13 – обчислювальні машини, системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі прикладної інформатики Інституту комп’ютерних технологій Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Фабричев В’ячеслав Анатолійович, Національний авіаційний університет МОН України, професор кафедри безпеки інформаційних технологій.
Офіційні опоненти:
| доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Гамаюн Володимир Петрович, Національний авіаційний університет МОН України, професор кафедри комп’ютерних систем та мереж,
кандидат технічних наук
Савенко Володимир Андрійович, Український інститут науково-технічної і економічної інформації, завідувач відділу розробки і супроводження програмно-технологічного забезпечення інформаційних систем.
Провідна установа:
Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, відділ теорії моделювання, м. Київ.
Захист відбудеться “5” липня 2007 р. о 14:00 годинi на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.07 Національного авіаційного університету за адресою: 03680, м.Київ, просп. Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03680, м.Київ, просп. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “4” червня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.062.07, кандидат технічних наук, доцент | Мартинова О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні системи доступу до розгалужених даних є комплексом апаратно-програмних засобів, що дають змогу швидко, ефективно одержувати доступ до даних та забезпечувати їх зберігання для подальшого використання. Разом зі збільшенням обсягів даних, збільшується й кількість допоміжних апаратно-програмних засобів для їх обробки; навантаження на вузли обробки передачі даних у багатьох випадках є незбалансованими.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у рамках наукових досліджень на факультеті комп’ютерних наук Інституту комп’ютерних технологій Національного авіаційного університету (НАУ) при реалізації держбюджетної кафедральної НДР “Теоретичне та практичне обґрунтування методології опанування пакетів прикладних програм прикладної інформатики” 21–Ф4/К41 від 01.02.2003 р.
Мета і завдання досліджень. Мета цієї роботи — розроблення ефективної та збалансованої взаємодії апаратно-програмних засобів обчислювальної мережі з використанням допоміжного програмного забезпечення та програмного забезпечення обчислювального кластера OpenMOSIX. Для досягнення мети були розв’язані такі науково-технічні завдання:
1. Дослідження впливу кластерного програмного забезпечення на прикладні програмні засоби (ППЗ), які були розроблені без урахування кластерного середовища.
2. Розроблення допоміжного програмного забезпечення для тестування кластера, відображення проміжних результатів дослідів в операційних системах Unix, Linux та Microsoft Windows та балансування навантажень на бази даних.
3. Розроблення методів підвищення якості проектування та перевірки розрахунків адресного простору обчислювальних мереж для використання в обчислювальному кластері.
4. Розроблення архітектури апаратно-програмного забезпечення серверів баз даних для використання в обчислювальному кластері OpenMOSIX.
Наукова новизна одержаних результатів.
1. Розроблено основи формування адресного простору та спосіб графічної розмітки обчислювальної мережі кластера на основі протоколу IPv4, що дозволяє забезпечити безперебійний зв’язок складових частин кластера.
2. Уперше розроблено метод та програмне забезпечення балансування навантажень на сервери баз даних та маршрутизатори за програмно керованим критерієм з використанням кластерного програмного забезпечення OpenMOSIX на базі операційної системи Linux, що дозволяє у потрібний момент відокремити окремо взяте завдання, що вже виконується на сервері, від конкретної апаратної платформи й перемістити на іншу без значної затримки й припинення виконання завдання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: КЛАСТЕРИЗАЦІЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В СИСТЕМАХ ТА МЕРЕЖАХ РОЗГАЛУЖЕНОГО ДОСТУПУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок