Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ОЧИЩЕННЯ ПЛОСКИХ РЕШІТ ЗЕРНООЧИСНИХ МАШИН ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНИКІВ З КОМБІНОВАНИМИ РОБОЧИМИ ОРГАНАМИ

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ОЧИЩЕННЯ ПЛОСКИХ РЕШІТ ЗЕРНООЧИСНИХ МАШИН ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНИКІВ З КОМБІНОВАНИМИ РОБОЧИМИ ОРГАНАМИ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ОЧИЩЕННЯ ПЛОСКИХ РЕШІТ ЗЕРНООЧИСНИХ МАШИН ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНИКІВ З КОМБІНОВАНИМИ РОБОЧИМИ ОРГАНАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,23 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Дюндик Сергій Михайлович
УДК 631.354.2
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ОЧИЩЕННЯ ПЛОСКИХ РЕШІТ ЗЕРНООЧИСНИХ МАШИН ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНИКІВ З КОМБІНОВАНИМИ РОБОЧИМИ ОРГАНАМИ
Спеціальність 05.20.01 - механізація сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 1998
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті сільського господарства (ХДТУСГ).
Науковий керівник- кандидат технічних наук, доцент ЗАВГОРОДНІЙ О.І. Харківський державний технічний університет сільського господарства, доцент кафедри вищої математики.
Офіційні опоненти: Член-кореспондент УААН, доктор технічних наук, професор КУШНАРЬОВ А.С., Таврійська державна агротехнічна академія, завідуючий кафедрою теоретичної механіки;
кандидат технічних наук, доцент МІНЯЙЛО А.В., Харківський держав-ний технічний університет сільського господарства, доцент кафедри деталей машин та стандартизації.
Провідна організація - Український науково-дослідний інститут сільсько-господарського машинобудування (м. Харків).
Захист відбудеться " 26 " листопада 1998 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К64.832.01 у Харківському державному технічному університеті сільського господарства за адресою: 310002, м. Харків-2, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ХДТУСГ.
Автореферат розісланий " 24 " жовтня 1998 року.
Вчений секретар спеціалізованої ради
доктор технічних наук, професор П.І.Савченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ. В технологічних процесах післязбиральної обробки зерна значну долю роботи виконують зерноочисні машини. За останній час парк таких машин в значній мірі поповнився новими зразками. Створені сучасні повітряно-решітні установки, зернові сепаратори, насіннє-очисні машини (ЗВС-20А, МВО-20, СВУ-10 та ін.). Однак, більшість з них за своїми експлуатаційними показниками - продуктивності, ефективності обробки, надійності в роботі не завжди відповідають зростаючим потребам сільсько-господарського виробництва. Однією з причин вказаних недоліків є незадо-вільне очищення отворів решіт від застрялих зернин.
Використовувані на практиці очисні пристрої мають ряд недоліків: складність та металоємкість конструкцій, висока динамічна напруженість роботи, низька технологічна ефективність та ін. Тому в комплексі заходів, націлених на підвищення показників роботи зерноочисних машин, значна роль відводиться вишукуванню раціональних способів та засобів очищення решіт.
Таким чином, питання дослідження технологічного процесу й засобів очищення решіт зерноочисних машин актуальні і мають велике народно-господарське значення.
МЕТА РОБОТИ. Метою дисертаційної роботи є удосконалення процесу очищення плоских решіт шляхом розробки та дослідження математичної моделі процесу очищення, створення нової конструкції очисника й обгрунтування параметрів його роботи.
ОБ'ЄКТ ДОСЛІДЖЕНЬ. Об'єктом досліджень є очисник плоских решіт з комбінованими робочими органами (РО), а також процеси забивання решіт та їх очищення.
МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕНЬ. Поставлені питання вивчені шляхом теоретичного та експериментального досліджень. Дослідження проводились з використанням основних положень теоретичної механіки, вищої математики, теорії процесів забивання й очищення решіт, методів математичного планування експериментальних досліджень і статистики, стандартних та спеціально розроблених методик і установок для проведення досліджень. Розрахунки та обробка результатів експериментальних досліджень проводились з використанням сучасних засобів обчислювальної техніки.
НАУКОВА НОВИЗНА. Розроблені конструктивні схеми очисників решіт, на які одержані авторські свідоцтва та позитивні рішення на винаходи [8-16]. Досліджена кінематика й динаміка ударних РО очисника з канатним приводом. Виявлено вплив деформації волосин щіток на ефективність роботи очисника. Визначено час технологічних циклів роботи очисника та середнє потрібне число проходів щіток з урахуванням деформації волосин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ОЧИЩЕННЯ ПЛОСКИХ РЕШІТ ЗЕРНООЧИСНИХ МАШИН ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОЧИСНИКІВ З КОМБІНОВАНИМИ РОБОЧИМИ ОРГАНАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок