Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка покриття для захисту металоконструкцій від розплавлених Електродних бризок при зварюванні з попереднім ПІДІГРІВОМ виробів

Розробка покриття для захисту металоконструкцій від розплавлених Електродних бризок при зварюванні з попереднім ПІДІГРІВОМ виробів

Назва:
Розробка покриття для захисту металоконструкцій від розплавлених Електродних бризок при зварюванні з попереднім ПІДІГРІВОМ виробів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,31 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Приазовський державний технічний університет
Малигіна Світлана Валеріївна
УДК 621.791.75
Розробка покриття для захисту металоконструкцій від розплавлених Електродних бризок при зварюванні
з попереднім ПІДІГРІВОМ виробів
Спеціальність 05.03.06. – Зварювання та споріднені процеси і технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Маріуполь – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Маріуполь.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
Чигарьов Валерій Васильович,
Приазовський державний технічний університет МОН України, завідувач кафедри “Металургія і технологія зварювального виробництва”
Офіційні опоненти – | доктор технічних наук, професор
Розмишляєв Олександр Денисович,
Приазовський державний технічний університет МОН України, професор кафедри “Обладнання і технологія зварювального виробництва”
кандидат технічних наук
Літвінов Олександр Павлович,
Азовський морський інститут Одеської національної морської академії МОН України, доцент
 
Захист відбудеться 2008 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.12.052.01. при Приазовському державному технічному університеті: 87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Універси-тетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету: 87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Апатова, 115.
Автореферат розіслано 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д12.052.01
доктор технічних наук, професор В.О. Маслов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У сучасних умовах розвитку промисловості, пов’язаних із виходом на міжнародний ринок, перед виробниками конкурентоспроможної вітчизняної продукції постає важлива проблема зниження трудомісткості виготовлення виробів з додержанням економії матеріальних та енергетичних ресурсів. Відносно виробництва зварних металоконструкцій, яке використовує відомі технологічні процеси, це питання полягає в скороченні кількості енергомістких допоміжних операцій у загальному обсязі складально-зварювальних робіт.
Актуальність теми. Одна із зон скупчення надлишкових витрат трудомісткості складально-зварювального виробництва (до 30-40% трудомісткості зварювання) у важкому машинобудуванні, суднобудуванні, металургії пов’язана з очищенням поверхні виробу від бризок металу. Проблема ускладнюється тим, що основну частку металоконструкцій виробляють дуговим зварюванням плавленням відкритою дугою, для якої характерним є розбризкування електродного металу і пов’язане з цим набризкування поверхонь зварюваних деталей, як чинник, що підвищує трудомісткість виготовлення зварних металоконструкцій, погіршує їх товарний вигляд, знижує термін придатності виробів.
Усунення бризок пов’язано з небезпекою виникнення професійних захворювань у робітників, зайнятих на віброзачисних операціях. У сучасних умовах зниження набризкування металу перестає бути чисто технічним питанням, набуваючи важливого соціально-економічного значення як один із заходів піклування про здоров’я робітників. Зниження набризкування зварюваних деталей відбувається при нанесенні захисних покриттів на їх поверхні. Однак, при зварюванні виробів із попереднім їх підігрівом існуючі захисні покриття не достатньо ефективні через важкі умови їх експлуатації в термічно навантажених ділянках. Згадані обставини визначили вибір теми дисертаційного дослідження, його актуальність і науково-практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано відповідно до тематики кафедри “Металургія і технологія зварювального виробництва” Приазовського державного технічного університету. Висновки і пропозиції дисертаційного дослідження використано у держбюджетній науково-дослідній роботі “Підвищення довговічності деталей машин за рахунок розробки зносостійкого наплавлювального матеріалу і нових технологій зміцнення” (номер державної реєстрації 0103U001475).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Розробка покриття для захисту металоконструкцій від розплавлених Електродних бризок при зварюванні з попереднім ПІДІГРІВОМ виробів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок