Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ КЕРУВАННЯ ВИБОРОМ ПРИСТРОЇВ ОРІЄНТУВАННЯ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ГНУЧКИХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ

АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ КЕРУВАННЯ ВИБОРОМ ПРИСТРОЇВ ОРІЄНТУВАННЯ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ГНУЧКИХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ

Назва:
АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ КЕРУВАННЯ ВИБОРОМ ПРИСТРОЇВ ОРІЄНТУВАННЯ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ГНУЧКИХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,64 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
черепанська Ірина Юріївна
УДК 621.865.8
АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ КЕРУВАННЯ
ВИБОРОМ ПРИСТРОЇВ ОРІЄНТУВАННЯ
ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ГНУЧКИХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 05.13.07 – Автоматизація процесів керування
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Автоматизації і комп’ютеризованих технологій” в Житомирському державному технологічному університеті Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Кирилович Валерій Анатолійович
Житомирський державний технологічний університет, професор кафедри автоматизації і комп’ютеризованих технологій
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Копп Вадим Яковлевич
Севастопольський національний технічний університет; професор, завідувач кафедрою автоматизованих приладних систем
кандидат технічних наук, доцент
Лапковський Сергій Вікторович
Національний технічний університет України „КПІ”, доцент кафедри технології машинобудування
Захист відбудеться „ 19 ” травня 2008 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.04 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус № 18, кімната № 438.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці НТУУ “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий „ 17 ” квітня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої Ради,
к.т.н., професор Л.С. Ямпольський
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку промисловості та економіки України в значній мірі визначається технологічним рівнем автоматизації процесів проектування та технологічної підготовки виробництва (ТПВ) у машинобудуванні та приладобудуванні. Значна роль у цьому належить гнучким інтегрованим системам (ГІС), центральною частиною яких є гнучкі виробничі системи (ГВС), побудовані на базі типових гнучких виробничих модулів (ГВМ), основою яких є промислові роботи (ПР).
Виходячи з того, що ГІС є складною системою, у якій інтегроване технологічне обладнання різноманітного призначення, засоби автоматизації та обчислювальної техніки, однією з задач проектування ГІС є вибір технологічного та інформаційного обладнання ГВС, зокрема визначення їх якісного та кількісного складу на етапі ТПВ, при якому багатоваріантність розробок може призвести до значного зменшення ефективності виконуваних технологічних процесів (ТП). Одним з етапів ТПВ при проектуванні ГІС, зокрема роботизованого виробництва, є вибір складу засобів технічного та технологічного оснащення роботизованих технологічних комплексів (РТК), який передбачає автоматизований вибір пристроїв орієнтування (ПО). ПО є однією із складових системи засобів упорядкування середовища (ЗУС), що виконують певні функції процесу упорядкування об’єктів виробництва (ОВ) – деталей, складальних одиниць, комплектуючих виробів, з якими взаємодіє ПР. При цьому автоматизацію процесу вибору ПО можна розглядати як процедуру визначення та відбору тих засобів автоматичного орієнтування, тобто ПО, що забезпечують автоматичне орієнтування об’єктів виробництва (ОВ).
Очевидно, що вибір обладнання, зокрема ПО, є багатоетапним та трудомістким процесом, що вимагає значних інформаційних та матеріальних витрат для забезпечення ефективності виконуваних ТП. Для зменшення цих витрат і підвищення ефективності отримуваних рішень необхідною є автоматизація процесів керування вибором ПО та обладнання в цілому при проектуванні ГІС, що може бути забезпечено за рахунок створення нових технічних та програмних засобів підготовки та підтримки прийняття технічних рішень із застосуванням різних методів і спеціальних засобів (баз даних, інтерактивних комп’ютерних систем, штучного інтелекту тощо), що відповідають передовим досягненням науки та техніки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ КЕРУВАННЯ ВИБОРОМ ПРИСТРОЇВ ОРІЄНТУВАННЯ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ГНУЧКИХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок