Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНВЕСТУВАННЯ ВИНОРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ (за матеріалами Одеської області)

ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНВЕСТУВАННЯ ВИНОРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ (за матеріалами Одеської області)

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНВЕСТУВАННЯ ВИНОРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ (за матеріалами Одеської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,06 KB
Завантажень:
109
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПЕТРУНЯ Наталія Василівна
УДК 330.322.2:663.252.1
ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНВЕСТУВАННЯ ВИНОРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ
(за матеріалами Одеської області)
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
МИКОЛАЇВ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор ХАРКІВСЬКИЙ Дмитро Федорович, Одеський державний аграрний університет, завідувач кафедри фінансів.
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор ЧЕРНЯВСЬКИЙ Олександр Павлович, Одеський державний економічний університет, завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
КІСІЛЬ Микола Іванович, Інститут аграрної економіки УААН, завідувач відділу інвестицій.
Провідна установа – Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедра аграрної економіки, м. Київ.
Захист відбудеться 28.03.2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.806.01 у Миколаївському державному аграрному університеті за адресою:
54010, м.Миколаїв, вул. Паризької Комуни, 9, конференцзала.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: м. Миколаїв, вул. Карпенка, 73.
Автореферат розісланий 26.02.2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Клочан В.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Виноробство в Україні має свою давню історію і є традиційною галуззю Півдня країни. Вона тривалий час була однією з найбільш доходних і пріоритетних серед інших в АПК, що інтенсивно розвивалася і забезпечувала стабільні грошові надходження не тільки виноградарським і виноробним підприємствам, але і до державного бюджету. Проте з втратою налагоджених партнерських зв’язків із країнами ближнього зарубіжжя виникла ситуація, коли українська винопродукція цілеспрямовано витісняється конкурентами з інших країн з вітчизняного і потенційних зовнішніх ринків. Внаслідок цього значно скоротилися валютні надходження в економіку України. Тому на даний час постає проблема найбільш раціонального розміщення капіталу і досягнення найвищої віддачі від інвестицій у даній галузі АПК, що ставить перед вченими-економістами завдання розробки практичного поняття “інвестиції”, дослідження обліку інвестицій, формування чіткої методики аналізу ефективності інвестування виноробних підприємств та їх інвестиційної привабливості, створення інвестиційної стратегії їх розвитку, вибору пріоритетних напрямів інвестування виноробних підприємств, розробки відповідних механізмів реалізації ефективної інвестиційної діяльності.
Питання теорії і практики оцінки ефективності інвестицій та формування інвестиційної стратегії, що мають велике значення для ефективного управління інвестиційною діяльністю досліджували зарубіжні автори (І.Ансоф, В. Беренс, П. Хавранек, Г.Бірман, Ю.Брігхем, Д.Гарнер, Л.Гітман, М.Джонк, Л.Енджел, К.Райлі, П.Самуельсон, Р.Холт та інші). Вагомий внесок в економічну теорію з питань розробки інвестиційної політики, оцінки ефективності інвестицій та інвестиційної привабливості підприємств зробили українські вчені: В.П.Александрова, О.М.Алимов, Ю.М.Бажал, Є.Р.Бершеда, І.О.Бланк, В.Г.Більський, В.М.Геєць, М.С.Герасимчук, А.Ф.Гойко, О.М.Голованов, І.І.Дорош, М.І.Кісіль, О.А.Кириченко, О.В.Кухленко , І.І.Лукінов, О.В.Мертенс, П.П.Педан, А.А.Пересада, П.С.Рогожин, В.М.Хобта, О.П.Чернявський, В.Я.Шевчук, О.М.Шестопаль, Е.Й.Шилов та інші. Питанням створення сприятливого інвестиційного клімату у виноградарсько-виноробному підкомплексі АПК приділяли значну увагу А.М.Авидзба, А.М.Бузні, О.М.Гаркуша, О.П.Дикань, О.Ю.Єрмаков, М.В.Мелконян, Ю.М.Новіков, М.О.Пелях, П.Т.Саблук, М.С.Сачаво, Д.Ф.Харківський, І.І.Червен, О.Ф.Чернявський, та інші.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНВЕСТУВАННЯ ВИНОРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ (за матеріалами Одеської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок