Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБЛЕННЯ СПОСОБІВ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА ПІДГОТОВКИ ЖИВИЛЬНОЇ ВОДИ ДЛЯ ЕКСТРАГУВАННЯ САХАРОЗИ З БУРЯКОВОЇ СТРУЖКИ

РОЗРОБЛЕННЯ СПОСОБІВ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА ПІДГОТОВКИ ЖИВИЛЬНОЇ ВОДИ ДЛЯ ЕКСТРАГУВАННЯ САХАРОЗИ З БУРЯКОВОЇ СТРУЖКИ

Назва:
РОЗРОБЛЕННЯ СПОСОБІВ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА ПІДГОТОВКИ ЖИВИЛЬНОЇ ВОДИ ДЛЯ ЕКСТРАГУВАННЯ САХАРОЗИ З БУРЯКОВОЇ СТРУЖКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,92 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний університет харчових технологій
тетеріна світлана миколаївна
удк 664.1.034
РОЗРОБЛЕННЯ СПОСОБІВ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА ПІДГОТОВКИ ЖИВИЛЬНОЇ ВОДИ ДЛЯ ЕКСТРАГУВАННЯ САХАРОЗИ З БУРЯКОВОЇ СТРУЖКИ
Спеціальність 05.18.05 – технологія цукристих речовин
та продуктів бродіння
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Гусятинська Наталія Альфредівна
Національний університет харчових технологій, доцент кафедри технології цукру та полісахаридів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Хоменко Микола Дмитрович
Інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій, завідувач кафедри виробництва цукру та сахаридів, професор
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Осадчий Леонід Мартинович
ДНУ “Український науково-дослідний інститут цукрової промисловості”, провідний науковий співробітник
Захист відбудеться “ 20 “ березня 2008 року о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.04 Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68, аудиторія А–311.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розіслано “ ___ “ лютого 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.т.н., доцент Карпутіна М.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Бурякоцукрове виробництво відіграє провідну роль щодо забезпечення споживчого ринку України товарним цукром. Першочерговим завданням галузі є підвищення виходу цукру з одиниці сировини, зниження питомих витрат палива і вапняку. Поставлене завдання може бути вирішене за рахунок удосконалення основних процесів перероблення цукрових буряків, впровадження нових прогресивних технологій та нового високотехнічного обладнання.
Одержання дифузійного соку – одна з основних технологічних операцій бурякоцукрового виробництва, від проведення якої в значній мірі залежить ефективність роботи наступних станцій заводу, якість та вихід готової продукції, величина витрат паливно-енергетичних ресурсів і техніко-економічні показники виробництва. Вітчизняними підприємствами переробляється сировина, яка, в більшості випадків, не відповідає вимогам якості, зокрема має високий рівень механічних пошкоджень та мікробіологічного ураження.
Вагомий внесок у дослідження теоретичних основ процесу екстрагування сахарози з бурякової стружки та розроблення ефективних способів його інтенсифікації зроблено вітчизняними вченими П.М. Сіліним, А.А. Ліпєц, Л.П. Ревою, М.П. Купчиком, В.М. Лисянським та іншими науковцями. Питанню контролю розвитку мікробіологічних процесів під час екстрагування сахарози присвячені наукові праці ряду вчених, зокрема В.З. Находкіної, Л.І. Чернявської.
На сьогоднішній день удосконалення технології екстрагування сахарози з бурякової стружки є актуальним завданням і має важливе значення для цукрової промисловості з точки зору підвищення якості одержуваного дифузійного соку, зменшення втрат сахарози від розкладання та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась згідно держбюджетної науково-дослідної тематики кафедри технології цукристих речовин НУХТ “Розроблення, удосконалення, інтенсифікація та оптимізація технологічних процесів, апаратурного оформлення у цукровому та крохмале-патоковому виробництві” та госпрозрахункової роботи НУХТ “Розробка технологічної документації по використанню дезінфекційного засобу “Жавель-Клейд” в технології цукрового виробництва” (№ 200 / 7).
Особистий внесок автора полягає у проведенні експериментальних досліджень в лабораторних та промислових умовах, безпосередній участі в промислових випробуваннях, опрацюванні, аналізі та узагальненні експериментальних даних, а також у оформленні наукових публікацій по темі дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРОБЛЕННЯ СПОСОБІВ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА ПІДГОТОВКИ ЖИВИЛЬНОЇ ВОДИ ДЛЯ ЕКСТРАГУВАННЯ САХАРОЗИ З БУРЯКОВОЇ СТРУЖКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок