Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДВОКІЛЬЦЕВИЙ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНИЙ ГРАВІМЕТР АВІАЦІЙНОЇ ГРАВІМЕТРИЧНОЇ СИСТЕМИ

ДВОКІЛЬЦЕВИЙ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНИЙ ГРАВІМЕТР АВІАЦІЙНОЇ ГРАВІМЕТРИЧНОЇ СИСТЕМИ

Назва:
ДВОКІЛЬЦЕВИЙ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНИЙ ГРАВІМЕТР АВІАЦІЙНОЇ ГРАВІМЕТРИЧНОЇ СИСТЕМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,64 KB
Завантажень:
44
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
УДК 531.383
КОРОБІЙЧУК Ігор Вацлавович
ДВОКІЛЬЦЕВИЙ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНИЙ ГРАВІМЕТР АВІАЦІЙНОЇ ГРАВІМЕТРИЧНОЇ СИСТЕМИ
Спеціальність 05.11.01 - Прилади та методи
вимірювання механічних величин
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі “Автоматизації і комп’ютеризованих технологій”.
Науковий керівник: | Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
БЕЗВЕСІЛЬНА Олена Миколаївна
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри приладобудування
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
КАРАЧУН Володимир Володимирович
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, завідувач кафедри біотехніки та інженерії
доктор технічних наук
ЧІКОВАНІ Валерій Валеріанович
Товариство з обмеженою відповідальністю „Інналабс Ю.А.”, начальник відділу розробки гіроскопів
Захист відбудеться “9” листопада 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.07 при Національному технічному університеті України “КПІ” за адресою: 01056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус №1, ауд. 163.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" за адресою: 01056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “5” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
проф., д.т.н. Л.М. Рижков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Знання параметрів гравітаційного поля Землі необхідне для багатьох галузей науки і техніки: в геології і геодезії для розвідки корисних копалин (особливо у важкодоступних місцевостях гірських масивів та океанів), в аерокосмічній галузі для корекції інерціальних навігаційних систем та ін. Точність та швидкодія вимірів параметрів гравітаційного поля Землі (їх аномалій ) залежить, в першу чергу, від вибору гравіметра. Тому гравіметр, як основний чутливий елемент авіаційної гравіметричної системи (АГС), повинен мати високі основні метрологічні характеристики: точність, швидкодію.
Таким чином, ефективність роботи АГС значною мірою забезпечується вибором чутливого елемента системи - гравіметра. Сьогодні одними з найперспективніших вважаються гіроскопічний вимірювач прискорень (ГВП) та однокільцевий динамічно настроюваний гравіметр (ГД).
Але зростаючі вимоги до точності вимірювання гравітаційних аномалій, зменшення габаритів та ваги гравіметра АГС націлюють на пошук гравіметрів, які мають ще більші точність та швидкодію, ніж ГВП та ГД.
Тому актуальним є дослідження нового двокільцевого динамічно настроюваного гравіметра (ДГ), який має менші габарити, ніж гіроскопічний вимірювач прискорень, точність та швидкодію більші, ніж у ГВП та ГД.
Зв'язок дисертації з науковими програмами, планами, темами
Дослідження та розробки, узагальнені в дисертації, виконувались в процесі дослідження нового двокільцевого динамічно настроюваного гравіметра в рамках відповідних науково-дослідних робіт між кафедрою автоматизації і комп’ютеризованих технологій та Міністерством освіти і науки України:
-
№ 2638ф „Узагальнення та розвиток теорії та експериментальних основ створення гравіметричних засобів вимірювання з динамічним настроюванням” (номер держреєстрації 0103U000237);
-
№ 2803ф „Теорія та принципи побудови нового екологічного комп’ютерно-інтегрованого діагностичного комплексу з використанням нанотехнологій, нейронних мереж” (номер держреєстрації 0105U001085);
-
№ ДЗ/173-2005 „Розробка і дослідження нового однокільцевого динамічно настроюваного гравіметра для прецезійних навігаційних та гравіметричних систем” (номер держреєстрації 0105U001345);
-
№ 21 „Розробка і дослідження нового двокільцевого динамічно настроюваного гравіметра для прецизійних навігаційних та гравіметричних систем” (номер держреєстрації РК0106U008512).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДВОКІЛЬЦЕВИЙ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНИЙ ГРАВІМЕТР АВІАЦІЙНОЇ ГРАВІМЕТРИЧНОЇ СИСТЕМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок