Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ПРОЦЕСІВ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ХЛІБОПЕКАРНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

ОБЛІК ПРОЦЕСІВ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ХЛІБОПЕКАРНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

Назва:
ОБЛІК ПРОЦЕСІВ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ХЛІБОПЕКАРНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,04 KB
Завантажень:
450
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПУГАЧЕНКО ОЛЬГА БОРИСІВНА
УДК 657.4
ОБЛІК ПРОЦЕСІВ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ
ХЛІБОПЕКАРНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
Спеціальність: 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту та оподаткування Кіровоградського національного технічного університету Міністерства освіти і науки України (м. Кіровоград).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Валуєв Борис Іванович,
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана, м. Київ,
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
кандидат економічних наук, професор
Труш Володимир Євдокимович
Херсонський національний технічний університет, м. Херсон
завідувач кафедри обліку і аудиту
Захист відбудеться „ 22 ” лютого 2008 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.055.01 в Одеському державному економічному університеті за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8, ауд. 217.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного економічного університету за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8, ауд. 211.
Автореферат розісланий „ 11 ” січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.І. Ковальов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Хлібопечення завжди було і залишається однією з головних ланок харчової галузі переробної промисловості України. Це пов’язано з багатьма історичними, економічними, соціальними і політичними чинниками. Хліб – стратегічний продукт, його наявність, кількість і якість можуть слугувати своєрідним каталізатором рівня життя населення. Вартість хліба і хлібобулочних виробів прямо залежить від ціни матеріальних ресурсів, що використовують для їх виробництва, оскільки хлібопечення є надзвичайно матеріаломістким.
Матеріальні ресурси як уречевлена основа виробництва визначають важливе значення матеріального забезпечення в сукупному процесі життєдіяльності підприємств, а шляхи його оптимізації безпосередньо пов’язані з розвитком системи управління та обліку як окремої, специфічної його функції.
Облік – виключно важлива функція управління, вона створює інформаційні можливості виконання всіх інших функцій – планування, контролю, аналізу, регулювання, стимулювання, і в цьому своєму значенні визначає існування і цілеспрямованість загального управлінського циклу.
У різний час попередники-дослідники одержали наукові результати, котрі становлять теоретичну основу обліку процесів матеріального забезпечення. Вагомий теоретичний внесок у цій царині належить М. Т. Білусі, Ф. Ф. Бутинцю, Б. І. Валуєву, С. Ф. Голову, З. В. Гуцайлюку, Л. В. Жилкіній, Г. Г. Кирейцеву, Л. М. Крамаровському, М. В. Кужельному, М. С. Пушкарю, В. В. Сопко, Н. М. Ткаченко, В. Є. Трушу, М. Г. Чумаченку та іншим авторам. Проте проблема обліку в її широкому значенні містить ще багато дискусійного та невирішеного як у частині теоретичного обґрунтування положень, що сформовано в обліку процесів матеріального забезпечення в зв’язку з реформуванням бухгалтерського обліку, так і в аспекті впровадження їх у практику конкретної галузі виробництва. Доцільно, таким чином, продовжити дослідження в цьому напрямку.
Ці обставини і визначають актуальність обраної теми дисертації, обумовлюють її теоретичну і практичну значущість.
Узгодженість із планами науково-дослідної роботи університету. Робота виконана у Кіровоградському національному технічному університеті на кафедрі аудиту та оподаткування. Обраний напрям пов’язаний із науково-дослідними роботами університету за тематикою „Формування довгострокової програми розвитку системи управління в галузях промисловості”, номер державної реєстрації 0106V002964.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБЛІК ПРОЦЕСІВ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ХЛІБОПЕКАРНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок