Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКА СТУПЕНЯ ТЯЖКОСТІ ПІЗНІХ ГЕСТОЗІВ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕРАПІЇ

ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКА СТУПЕНЯ ТЯЖКОСТІ ПІЗНІХ ГЕСТОЗІВ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕРАПІЇ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКА СТУПЕНЯ ТЯЖКОСТІ ПІЗНІХ ГЕСТОЗІВ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕРАПІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,48 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кожаков Віталій Леонідович
УДК: 618.3-008.6+618.36
ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКА СТУПЕНЯ ТЯЖКОСТІ ПІЗНІХ ГЕСТОЗІВ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕРАПІЇ
14.01.01 – акушерство і гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Одеса – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник: академік АМН України, доктор медичних наук, професор
Запорожан Валерій Миколайович
Одеський державний медичний університет
завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, заслужений діяч науки та техніки України,
професор Зелінський Олександр Олексійович,
Одеський державний медичний університет,
завідувач кафедри акушерства та гінекології №2, м. Одеса
доктор медичних наук, Корнацька Алла Григорівна,
Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України,
головний науковий співробітник відділення планування сім’ї
та статевого розвитку дітей та підлітків, м. Київ
Провідна установа:
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця МОЗ України,
кафедра акушерства та гінекології №1, м.Київ,
Захист відбудеться “11” лютого 2003 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.600.01 при Одеському державному медичному університеті МОЗ України (65026, м. Одеса, пров. Валіховський, 2).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного медичного університету (65026, м. Одеса, пров. Валіховський, 3).
Автореферат розісланий “9” січня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.мед.н., ст.н.сп. Соболєв Р.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Частота пізніх гестозів, за даними різних авторів, коливається в межах 7-10% (В. М. Запорожан, 2000; О. О. Зелінський, 1999; Г. М. Савельева и соавт., 1991). При цьому до числа патологій, що ускладнюють перебіг пізніх гестозів відноситься досить широкий спектр захворювань та синдромальних комплексів в різноманітних сполученнях, які передаються або загострюються в пізні терміни вагітності (D. A. Duley, J. Mac Gillivzey, 1988). Дискутуються багато підходів до прогнозування ступеня тяжкості пізніх гестозів, але, на думку Х.С.С. Валленберга (1998), більшість підходів виявилися малоефективними, тому що “не існує достовірних біохімічних або біофізичних тестів оцінки ризику розвитку ускладнень, що викликані вагітністю”. Складність даної проблеми полягає у тому, що прогноз повинен будуватися на основі полісистемного аналізу із урахуванням як умов внутрішньоутробного розвитку плода, так і функціональної дисрегуляції материнського організму. Методи тестування функціональної дисрегуляції не можуть зводитися до визначення сувороспецифічних маркерів патологій, а повинні будуватися на дослідженні функціональної достатності індивідуальних міжсистемних взаємин.
У сучасній акушерській практиці усе більше уваги зосереджується на методах, які забезпечують багатопараметрову та багатосистемну діагностику. Мова про багатопараметрову доплерівську артеріографію (Е. П. Затикян, Е. Ю. Демченко, 1996) у сполученні з комплексним дослідженням крові та імунної системи (Н. В. Башмакова и соавт., 1998), про комплексне дослідження систем перекисного окислювання ліпідів та білків (А. Г. Корнацкая, 1996; Л. В. Василенко, Л. А. Лернер, 1999; І. І. Іванов, 1999), про мембранні імуномодифікації (Г. Т. Сухих и соавт., 1998; В. М. Запорожан та співавт., 2000) та ін. Інформативність наведених вище підходів не викликає сумнівів. Однак на шляху впровадження їх до акушерської практики є чимало труднощів, пов'язаних зі складністю та затратністю одних підходів, з інвазійністю інших та із неуніфікованістю третіх. Ось чому залишається актуальним пошук інших багатопараметрових підходів, що забезпечують подолання перерахованих труднощів.
Наша увага була зосереджена на методі лазерної кореляційної спектроскопії (ЛКС) біологічних рідин, який в останні роки широко впроваджується в практику багатьох медичних напрямків (Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКА СТУПЕНЯ ТЯЖКОСТІ ПІЗНІХ ГЕСТОЗІВ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕРАПІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок