Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СТРУКТУР ДЛЯ ОБРОБКИ ВІДЕОІНФОРМАЦІЇ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

СИНТЕЗ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СТРУКТУР ДЛЯ ОБРОБКИ ВІДЕОІНФОРМАЦІЇ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Назва:
СИНТЕЗ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СТРУКТУР ДЛЯ ОБРОБКИ ВІДЕОІНФОРМАЦІЇ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,04 KB
Завантажень:
124
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
4 СИНТЕЗ АППАРАТНЫХ СТРУКТУР ДЛЯ РЕАЛИЗАЦИИ ОБРАБОТКИ ИЗОБРАЖЕНИЙ В Р
ЕАЛЬНОМ ВРЕМЕНИ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Бобух Всеволод Анатолійович
УДК 621.397.331:004.056.55
СИНТЕЗ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СТРУКТУР ДЛЯ ОБРОБКИ ВІДЕОІНФОРМАЦІЇ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ
05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Руденко Олег Григорович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
зав. кафедри електронних обчислювальних машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кривуля Геннадій Федорович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
зав. кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки;
доктор технічних наук, професор
Борисенко Олексій Андрійович,
Сумський державний університет,
зав. кафедри електроніки і комп’ютерної техніки.
Провідна установа:
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, м. Харків.
Захист відбудеться 06.06. 2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166 Харків, просп. Леніна, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166 Харків, просп. Леніна, .
Автореферат розісланий 04.05. 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.Ф.Чалий


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дисертаційна робота присвячена розробці моделей та методів обробки зображень у реальному часі. Сучасне суспільство вже не розглядається без систем візуального подання інформації. В Україні ці системи використовуються у телебаченні, кінематографі, електронних іграх, рекламі, у військовій та космічній галузях, у важкій промисловості, особливо у тих її галузях, де безпосередній контроль процесу людиною або надважкий, або неможливий. Не дивлячись на не менш стрімкий розвиток універсальної обчислювальної техніки, її можливостей ще й досі замало для обробки відеоінформації у реальному часі без втрат якості. Тому у більшості систем обробки відеоінформації використовуються спеціалізовані процесори. Закордонні зразки таких систем, зважаючи на їх вартість та вартість їх обслуговування, є недоступними для більшості українських телекомпаній. У військовій галузі закордонні зразки не можуть використовуватися у зв’язку з специфікою галузі. Промислові системи також занадто дорогі та складні в обслуговуванні. Наведені аргументи свідчать про актуальність розгляду питань, пов’язаних з розробкою вітчизняних систем для обробки відеоінформації у реальному часі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота Бобуха В.А. виконана в рамках держбюджетних тем № “Розробка математичних методів, алгоритмів та інструментальних засобів надшвидких перетворень зображень”, № _“Дослідження і розробка методів, структурних і архітектурних принципів, апаратних і програмних засобів швидких цифрових перетворень зображень”, а також госпдоговірних тем № “Розробка та виготовлення системи збору та обробки інформації про стан трубчастих печей виробництва феросплавів, що обертаються”, № _“Розробка програмного забезпечення автоматичної системи вимірювання рівнів розплавів шлаку та металу в руднотермічній електропечі”, в яких автор брав участь як виконавець, що виконувалися у ХНУРЕ.
Мета та завдання досліджень. Мета роботи полягає у розробці моделей колориметричних перетворень та методів удосконалення засобів захисту відеоінформації для підвищення ефективності її обробки у реальному часі. Для досягнення поставленої мети запропоновано вирішити такі основні задачі:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИНТЕЗ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СТРУКТУР ДЛЯ ОБРОБКИ ВІДЕОІНФОРМАЦІЇ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок