Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ

НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ

Назва:
НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,81 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ім. П.Л.ШУПИКА
Бабінцева Лариса Юріївна
УДК 614.2:615.1:330.47
НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ
15.00.01 - технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Київ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі організації і економіки фармації Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров'я України.

Науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор
Пономаренко Микола Семенович,
Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л.Шупика,
завідувач кафедри організації і економіки фармації
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
Волох Дмитро Степанович,
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця,
завідувач кафедри організації та економіки фармації
доктор фармацевтичних наук, професор
Кабачна Алла Василівна,
Харківська медична академія післядипломної освіти,
професор кафедри менеджменту та економіки в сімейній медицині
Провідна установа: Львівський національний медичний університет
ім. Данила Галицького МОЗ України
кафедра організації та економіки фармації з курсом технології ліків,
м. Львів
Захист відбудеться 04.05.2004 року о 13-30 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д26.613.04 при Київській медичній академії післядипломної освіти
ім. П.Л.Шупика, за адресою: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, за адресою: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
Автореферат розісланий 02.04.2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пилипчук Л.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкова економіка потребує державного і суспільного регулювання, котре здійснюється за допомогою двох основних механізмів: створення умов для ефективної роботи підприємства і професійного використання даних інформаційного аналізу для оптимального рішення маркетингових проблем.
Фармацевтичне виробництво, безперечно, будучи одним з типових представників промислових підприємств, відрізняється у той же час підвищеною чутливістю до необхідності соціального регулювання, перш за все тому, що продукція спрямована на задоволення невідкладного попиту населення.
В Україні та за кордоном дослідники приділяють велику увагу проблемам управління працею за допомогою соціально-психологічних і економічних методів. Підкреслюється, що на сучасному етапі розвитку суспільства перед економічною наукою і господарською практикою виникають проблеми принципово нового характеру. Серед них найважливішими є розробка та обґрунтування концептуальної моделі, а також законів гармонійного поєднання в ринкових відносинах виробництва і споживання; прискорення окупності капіталовкладень, орієнтація на прогресивні технології. Неабияке значення має і розробка нових підходів до принципів формування заробітної плати, а також одержання грошових прибутків за рахунок придбання акцій підприємства.
Проте, незважаючи на складні економічні умови, працівник повинен бути зацікавлений у високопродуктивній праці. При цьому вважається необхідним дотримання такої умови: рівень заробітної плати, з одного боку, повинен відповідати темпам росту продуктивності праці, з іншого - сприяти відтворенню робочої сили.
В останні роки менеджмент підприємств і маркетингові задачі почали в значній мірі залежати від процесів інформатизації ринку. Особливе значення ці процеси набули для фармацевтичної галузі в зв’язку з проголо-шенням України про поетапне входження до Європейського Союзу та переходу усієї фармацевтичної промисловості до роботи у відповідності з вимогами GMP. Виникла настійна потреба створення в Україні Єдиної системи фармацевтичної інформації (ЄСФІ) на якісно новому рівні.
Тому наукове обґрунтування особливостей та специфіки управління фармацевтичним підприємством в умовах ринку, створення ефективної системи управління персоналом полягає у гармонізації і комплексному вирішенні виробничих, санітарно-гігієнічних та кадрових проблем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок