Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК МОТИВАЦІЇ ОВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ В УМОВАХ ВИЩОГО ВІЙСЬКOВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

РОЗВИТОК МОТИВАЦІЇ ОВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ В УМОВАХ ВИЩОГО ВІЙСЬКOВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Назва:
РОЗВИТОК МОТИВАЦІЇ ОВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ В УМОВАХ ВИЩОГО ВІЙСЬКOВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національна Академія Державної ПрикордонНої Служби УкраЇни
ІМЕНІ Богдана Хмельницького
ГРИНЧИШИН ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА
УДК 159.947:811:355.23
РОЗВИТОК МОТИВАЦІЇ
ОВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ В УМОВАХ
ВИЩОГО ВІЙСЬКOВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Спеціальність 19.00.09 –
Психологія праці в особливих умовах
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата психологічних наук
Здобувач Гринчишин О.М.
Хмельницький – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Державна прикордонна служба України.
Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент Волобуєва Олена Федорівна, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького, кафедра англійської мови та перекладу, професор кафедри, м. Хмельницький.
Офіційні опоненти:
1. Доктор психологічних наук, професор Солодухова Ольга Георгіївна, Слов’янський державний педагогічний університет, факультет управління гуманітарними інфраструктурами, декан факультету, кафедра психології, завідувач кафедри, м. Слов’янськ.
2. Кандидат психологічних наук, доцент Дуткевич Тетяна Вікторівна, Кам`янець-Подільський державний університет, кафедрa психології освіти і управління, завідувач кафедри, м. Кам’янець-Подільський.
Провідна установа: Національна академія Служби безпеки України, кафедра психології та педагогіки, Служба безпеки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 20 ” листопада 2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К70.705.02 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, за адресою: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (29003, м. Хмельницький – 3, вул. Шевченка 46)
Автореферат розіслано “ 17 ” жовтня 2003 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
доцент Галімов А. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний рівень розвитку українського суспільства висуває нові, все більш високі вимоги до підготовки фахівців, в тому числі й військових. Водночас особливої важливості набуває питання про володіння іноземною мовою, а отже, зростає і відповідальність вищого навчального закладу у підготовці висококваліфікованих спеціалістів. Програма з іноземних мов для ВНЗ передбачає у тих, кого навчають, розвиток мовної компетенції, під якою розуміють уміння користуватися лінгвістичною системою з метою спілкування відповідно до ситуації. Виникає суперечність між об'єктивною необхідністю і реальним станом справ, тому що підготовка з іноземної мови у вищому військовому навчальному закладі (ВВНЗ) не задовольняє вимог сьогодення і викликає потребу оптимізації системи викладання цієї навчальної дисципліни. Значні можливості в цьому напрямку відкриваються у вивченні структури мотивації і використанні мотиваційних резервів для успішного розв`язання даної проблеми. Використання мотивації дає можливість виявити внутрішні резерви особистості для її розвитку, навчання і виховання, тому що через мотивацію можна впливати як на продуктивність діяльності, так і на розвиток самої особистості. Це робить проблему мотивації актуальною і потребує постійного її вивчення.
У вітчизняній психологічній літературі дослідженню структури мотивації присвячено роботи О.К.Дусавицького, С.Занюка, В.І.Ковальова, А.К.Маркової, М.В. Савчина, О.Д. Сафіна, В.Д.Шадрікова та інших. Проблема мотивації широко відображена в працях зарубіжних авторів: Дж. Аткінсона, Р. Бака, Р. Гарднера, С. Геллермана, Дж. Девіса, В. Ламберта, Т.Холлідея.
Однак на даний час не проводилися спеціальні дослідження, присвячені комплексному вивченню структури мотивації, досліджувалися лише ті чи інші її компоненти. Не вивчалися в комплексі такі складові, як професійна мотивація, мотивація оволодіння іноземною мовою, іншомовні здібності. У структурі мотивації не розглядався компонент спілкування, він не став і предметом спеціального дослідження при оволодінні іноземною мовою у ВВНЗ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РОЗВИТОК МОТИВАЦІЇ ОВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ В УМОВАХ ВИЩОГО ВІЙСЬКOВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок