Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обгрунтування оптимальних комплексів машин для механізації польових робіт

Обгрунтування оптимальних комплексів машин для механізації польових робіт

Назва:
Обгрунтування оптимальних комплексів машин для механізації польових робіт
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,79 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
харкІвсЬкий дЕРЖАВНИЙ технІчНИЙ унІверситет сІльсЬкого
ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
ПАСТУХОВ ВАЛЕРІЙ ІвАНОВИЧ
УДК 631.172
Обгрунтування оптимальних комплексів машин для механізації польових робіт
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка Міністерства аграрної політики України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор Бойко Анатолій Іванович, Національний аграрний університет, завідувач кафедри
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, член-кореспондент УААН, професор Кушнарьов Артур Сергійович, Таврійська державна агротехнічна академія, завідувач кафедри „Теоретична механіка і ТММ”;
доктор технічних наук, професор Демидко М.О., Національний аграрний університет, професор кафедри.
доктор технічних наук, професор Мартиненко В.Я., Тернопольський державний технічний університет імені Івана Пулюя, завідувач кафедри менеджменту підприємницької діяльності
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний університет, кафедри експлуатації машино-тракторного парку і надійності та ремонту машин, Міністерство аграрної політики, м. Луганськ.
Захист відбудеться 27.10. 2006р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському державному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м.Харків, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема,44.
Автореферат розісланий 22.09. 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Д. Черенков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Сучасне сільське господарство і його основна галузь – рослинництво базуються на високому рівні механізації і індустріалізації. Виробництво рослинної продукції здійснюється із застосуванням високопродуктивної техніки разом з прогресивними технологіями. Переважна більшість сільгоспмашин працюють в агрегаті з потужними швидкісними тракторами, що забезпечує високу продуктивність техніки, короткі оптимальні строки виконання робіт. На сьогодні кожен 1% приросту виробництва сільгосппродукції потребує збільшення витрат енергії на 2–3%. Все це перетворює рослинництво в досить енергоємну галузь виробництва при високому техногенному тискові на довкілля, особливо на таку його складову, як ґрунт. Тому перед сільгоспвиробництвом постає завдання одержання високих врожаїв при якомога менших витратах ресурсів з врахуванням збереження довкілля. З інженерної точки зору цю проблему можна вирішити шляхом забезпечення рослинництва науково обґрунтованими комплексами машин з прогнозованим впливом на складові системи їх функціонування.
Актуальність теми. В сучасних ринкових умовах різнотипності господарств за формами власності, посівними площами та при наявності на ринку широкого спектру сільгосптехніки, з особливою актуальністю постає проблема оптимізації комплексів машин, їх оцінки при виборі, закупівлі та застосуванні у виробництві.
Вибір оптимальних комплексів машин залежить від критеріїв, які застосовуються при їх обгрунтуванні. В більшості випадків як критерії використовуються витрати ресурсів, які не повністю враховують якість виконання технологічних операцій, а також вплив машин на довкілля. Крім того, найбільш поширений на сьогоднішній день нормативний метод визначення показників виконання технологічних операцій не враховує конкретні умови роботи комплексів та їх технічні характеристики.
Існуючі дослідження не орієнтовані на визначення імовірносних характеристик критеріїв, через що залишається поза увагою важливий фактор – врахування статистики, яка є органічною складовою виконання технологічних процесів.
Дослідження, які спрямовані на подолання зазначених недоліків відносяться до важливих та актуальних напрямків та складають зміст теоретичних та експериментальних робіт, що виконані у дисертації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: Обгрунтування оптимальних комплексів машин для механізації польових робіт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок