Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЛАСТИФІКОВАНІ портландцементи з ВИСОКОЮ МІЦНІСТЮ в РАННЬОМУ ВІЦІ

ПЛАСТИФІКОВАНІ портландцементи з ВИСОКОЮ МІЦНІСТЮ в РАННЬОМУ ВІЦІ

Назва:
ПЛАСТИФІКОВАНІ портландцементи з ВИСОКОЮ МІЦНІСТЮ в РАННЬОМУ ВІЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,16 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національний університет “Львівська політехніка”
Марущак Уляна Дмитрівна
УДК 666. 942.015
ПЛАСТИФІКОВАНІ портландцементи з ВИСОКОЮ
МІЦНІСТЮ в РАННЬОМУ ВІЦІ
05.17.11 - технологія тугоплавких неметалічних матеріалів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в | Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник | - доктор технічних наук, професор
Саницький Мирослав Андрійович
Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України,
директор Інституту будівництва та інженерії довкілля
Офіційні опоненти | - доктор технічних наук, професор
Кривенко Павло Васильович
Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри будівельних матеріалів
- кандидат технічних наук, доцент
Лівша Роман Якович
Національний університет „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри автомобільних шляхів
Провідна установа | Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”, кафедра хімічної технології композиційних матеріалів
Захист відбудеться “01” липня 2003 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.09 в Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, пл. Святого Юра 9, навчальний корпус 9, кім. 214.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, м.Львів-13, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий 29 травня 2003 р.
чений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Я.І. Вахула


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Суттєве зростання останнім часом в Україні та промислово розвинутих країнах світу обсягів монолітного будівництва зумовлює підвищення вимог до цементів, що пов’язано із забезпеченням ефективності вкладання бетону, розпалубки монолітних споруд у якнайкоротші терміни при достатній якості останніх, виготовленням тонкостінних густоармованих конструкцій підвищеної міцності, можливістю проведення будівельних робіт у зимових умовах. Тому при монолітному бетонуванні виникає потреба в розробці портландцементів, що забезпечують підвищені показники рухливості, ранньої та марочної міцностей, а також тверднення при понижених додатніх і від’ємних температурах. Згідно ДСТУ Б В.2.7-46-96 зросли вимоги до пластифікованих портландцементів щодо показника рухливості. З метою гармонізації якісних характеристик цементів в Україні передбачається поступовий перехід на методи випробувань за європейським стандартом ЕN 196 при водоцементному відношенні В/Ц=0,5, що в більшій мірі відповідає вимогам монолітного будівництва. Слід відзначити, що портландцементи загальнобудівельного призначення при підвищеній рухливості характеризуються сповільненим набором міцності в ранній період, що суттєво обмежує їх використання при монолітному бетонуванні і вимагає пошуку шляхів їх активації.
Узагальнення результатів у області хімії та технології в’яжучих речовин свідчить, що створення пластифікованих портландцементів нової генерації, які характеризуються підвищеною рухливістю і високою міцністю в ранньому віці, а також покращеними будівельно-технічними властивостями, досягається шляхом їх модифікування високоефективними комплексними додатками поліфункціональної дії, що містять поверхнево-активні речовини (ПАР) та солі лужних металів, в якості яких представляє інтерес використання електролітів з підвищеною розчинністю - натрію тіосульфату та роданіду.
Тому актуальними з теоретичної та практичної точок зору є дослідження, спрямовані на вивчення впливу комплексних хімічних поліфункціональних додатків нового типу на основі ПАР, натрію тіосульфату та роданіду на процеси гідратації і тверднення портландцементних систем, а також на розробку пластифікованих портландцементів з високою міцністю в ранньому віці із заданими будівельно-технічними властивостями, в тому числі при понижених додатніх і від’ємних температурах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПЛАСТИФІКОВАНІ портландцементи з ВИСОКОЮ МІЦНІСТЮ в РАННЬОМУ ВІЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок