Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Назва:
СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,22 KB
Завантажень:
399
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МОРЩЕНОК ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА
УДК 658.310.8.012.32
СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ
Спеціальність 08.00.04 - Економіка і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії Міністерства освіти і науки України (м. Запоріжжя).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор,
Ткаченко Алла Михайлівна,
Запорізька державна інженерна академія
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки підприємства.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лепа Микола Миколайович,
Інститут економіки промисловості
Національної академії наук України (м. Донецьк),
директор науково-дослідного центру
інформаційних технологій;
кандидат економічних наук, доцент
Гавкалова Наталя Леонідівна,
Харківський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України (м. Харків),
доцент кафедри управління персоналом.
Захист відбудеться ”_24 _” квітня__ 2008 р. об 11_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м.Маріуполь Донецької області, вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м.Маріуполь Донецької області вул. Університетська, 7.
Автореферат розіслано ”_20_” __березня____ 2008 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради М.В.Верескун
Актуальність теми. В ринкових умовах завданням першорядної важливості стає забезпечення сталого економічного та соціального розвитку промислових підприємств, що можливе лише за умов якісних змін стереотипів господарювання та значною мірою визначається станом вирішення проблем управління персоналом, які останнім часом набувають все більшого значення у зв’язку з підвищенням ролі працівника в їхній діяльності. Управління персоналом стає фактором забезпечення економічної стабільності та підвищення конкурентоспроможності промислових підприємств, тому потребує посиленої уваги й залишається актуальним для всіх господарських утворень.
У сучасних умовах при наявності високої невизначеності та динамізму ринкового середовища економічний та соціальний розвиток неможливий без впровадження стратегічних напрямів в управління персоналом, що дасть можливість забезпечити ефективне досягнення перспективних цілей промисловими підприємствами на основі утримання конкурентних переваг та відповідного реагування на зміни зовнішнього середовища, серед яких: формування відповідної організаційної структури управління, інвестування в розвиток персоналу, підвищення його конкурентоспроможності, маркетинг персоналу, створення ефективної системи мотивування та стимулювання.
Реальний ефект від удосконалення управління персоналом можливо досягти лише за умови базування всіх його елементів на об’єктивному підґрунті, виходячи з відповідних потреб промислового підприємства та за наявності певних умов зовнішнього середовища, що у свою чергу вимагає чіткості теоретичних і методичних підходів у цій сфері.
Теоретико-методологічні аспекти управління персоналом розглянуто в працях таких вітчизняних та зарубіжних учених, як Д.Богиня, В.Гриньова, О.Грішнова, Г.Дмитренко, В.Дятлов, Г.Десслер, А.Єгоршин, Г.Завиновська, Л.Карташова, А.Кібанов, А.Колот, А.Маслоу, Ю.Одегов, І.Попова, М.Семикіна, Н.Тарнавська, А.Ткаченко, Є.Уткін, С.Шекшня, Г.Щьокін та ін. Широке коло питань дослідження проблеми стратегічного управління висвітлено в працях таких учених, як І.Ансофф, О.Виханський, А.Градов, Ф.Котлер, Д.Клиланд, М.Лепа, М.Мескон, Х.Мінцберг, Г.Осовська, Ю.Портер, А.Шеремет, З.Шершньова та інші. Вирішенню окремих завдань стратегічного управління персоналом присвячені роботи таких авторів, як Т.Білорус, Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок