Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА

СИНТЕЗ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Назва:
СИНТЕЗ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,77 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Бессмертний Олексій Володимирович
УДК 338.23:336 (043,3)
СИНТЕЗ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВОЇ
ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), у відділі економічних проблем науково-технічного прогресу в промисловості.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Овечко Галина Сергіївна,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
доцент кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Аптекар Савелій Семенович, АТ “Данко” (м. Донецьк), радник президента з економічних питань
кандидат економічних наук, доцент Кизим Микола Олександрович, Харківський національний університет ім. Каразіна Міністерства освіти і науки (м. Харків), доцент кафедри економічної кібернетики
Провідна установа - Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), кафедра маркетингового менеджменту.
Захист відбудеться “27” лютого 2001 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.01 по захисту дисертацій у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розіслано “26” січня 2001 р.
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Гузь М. Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сталий розвиток національних економічних систем визначається умовами функціонування підприємницького сектору як найбільш динамічної системної складової. Дослідження умов розвитку підприємництва в Україні та Донецькому регіоні показало, що проблема підтримки підприємництва повинна насамперед вирішуватися на державному рівні, і її вирішення визначається загальною економічною стратегією держави, виходячи з якої повинні формуватися основні механізми стимулювання розвитку цього сектора економіки. Розробка ж механізмів підтримки підприємницької діяльності на регіональному рівні повинна враховувати специфіку регіону і його роль у міжрегіональному поділі праці. Виділення в концепції підтримки підприємництва загальнодержавного і регіонального рівнів виявилося системотворчою основою методології дисертаційної роботи.
Основною ідеєю роботи стало вирішення проблеми організації забезпечення підприємництва необхідними фінансовими ресурсами. З одного боку, фінансові ресурси є найбільш потужним, універсальним та необхідним чинником функціонування суб'єкта підприємництва, що володіє найбільшим ступенем ліквідності, наявність якого створює можливість забезпечення підприємницької діяльності всіма необхідними ресурсами. З іншого боку, фінанси створюються, звертаються і обертається в іншому секторі економіки, - у фінансовому, що теж може бути віднесений за визначеними особливостями до підприємницької сфери.
Таким чином, процес організації фінансової підтримки підприємницького сектора зштовхується з необхідністю вирішення проблем, які порушують інтереси суб'єктів різних секторів економіки: підприємницького, фінансової системи і держави.
Актуальність цих проблем та необхідність комплексного, системного підходу до їхнього вирішення визначила вибір теми, мету, задачі і структуру дисертаційної роботи.
Зв'язок дисертаційної роботи з науковими програмами, планами і темами. Дисертаційну роботу виконано у відповідності з тематикою науково-дослідних робіт Інституту економіки промисловості НАН України “Дослідження впливу реформування власності на розвиток інноваційних процесів” (номер державної реєстрації 0197U015538).
Мета і задачі дослідження. Мета дисертаційної роботи - розробка концепції розвитку фінансової системи, орієнтованої на підтримку підприємництва, із механізмами її реалізації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИНТЕЗ СИСТЕМИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок