Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> мембранні оболонки покриттів над трибунами стадіонів З великими вирізами на еліптичному плані

мембранні оболонки покриттів над трибунами стадіонів З великими вирізами на еліптичному плані

Назва:
мембранні оболонки покриттів над трибунами стадіонів З великими вирізами на еліптичному плані
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,82 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Донбаська національна академія будівництва і архітектури
Сивоконь Юлія Володимирівна
УДК 624.014:624.074:725.85/.89(043.3)
мембранні оболонки покриттів над трибунами стадіонів З великими вирізами на еліптичному плані
05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській національній академії будівництва і архітектури (м. Макіївка) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Мущанов Володимир Пилипович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кінаш Роман Іванович, Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри архітектурних конструкцій;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Лебедич Ігор Миколайович, ВАТ “УкрНДІпроектстальконструкція” ім. В.М. Шимановського, завідувач відділу нових типів конструкцій.
Провідна установа: Одеська державна академія будівництва та архітектури, кафедра конструкцій з металу, дерева і пластмас Міністерства освіти і науки України (м. Одеса).
Захист дисертації відбудеться “5” липня 2007 р. о 10:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий “4” червня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Зайченко М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із видів просторових великопрольотних конструкцій, які найбільш динамічно розвиваються і представляють інтерес в архітектурному й конструктивному відношенні, є стаціонарні покриття над трибунами стадіонів, що зводяться відповідно до вимог міжнародних футбольних організацій. Плановане проведення EURO 2012 викликало будівництво в різних містах України нових стадіонів, витрати на зведення яких надзвичайно великі. Разом з тим, проведення реконструкції існуючих споруд дозволяє на порядок знизити ці витрати. Наявний міжнародний досвід проектування і зведення подібних споруд, які реконструюються, у тому числі і в Росії (перекриття трибун стадіону в Лужниках, Москва), не знайшов ще свого застосування в Україні. Крім того, більшість стадіонів в Україні мають менші параметри (спочатку 40 ... 45 тис. глядачів, а після оснащення індивідуальними сидіннями – 28 ... 31 тис. глядачів), що знижує ефективність просторової роботи використовуваних конструкцій і вимагає додаткових досліджень щодо встановлення їх раціональних геометричних форм, розробки інженерної методики розрахунку й проектування, необхідної для швидкого аналізу варіантів конструктивних схем проектованої конструкції.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає актуальним напрямам науково-технічної політики України в галузі оцінки технічного стану експлуатованих будівель і споруд відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №409 від 05 травня 1997 р. і №1331 від 8 жовтня 2004 р. у напрямі забезпечення надійності конструкцій на всіх стадіях їх життєвого циклу. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру виконані в межах держбюджетних науково – дослідницьких тем за замовленням Міністерства освіти і науки України: № Д-2-4-03 “Розробка теоретичних основ та програмного забезпечення для проектування покриттів у вигляді оболонок довільної форми на підставі принципів будівельної інформатики” (№0103U000586), № Д-2-02-06 “Дослідження оптимальних конструктивних форм комбінованих просторових покриттів будівель та споруд” (№0106U002950), науково – дослідної роботи №107-01ПК “Обстеження й оцінка технічного стану несучих і огороджувальних конструкцій центрального стадіону “Шахтар” з підготовкою технічного звіту з висновками і рекомендаціями про можливість їх часткового зносу, посилення і ремонту конструкцій, що не підлягають розбиранню”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: мембранні оболонки покриттів над трибунами стадіонів З великими вирізами на еліптичному плані

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок