Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕІНЖИНІРИНГ ЯК ІНСТРУМЕНТ ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

РЕІНЖИНІРИНГ ЯК ІНСТРУМЕНТ ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
РЕІНЖИНІРИНГ ЯК ІНСТРУМЕНТ ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,18 KB
Завантажень:
440
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Пуліна Тетяна Веніамінівна
УДК: 388.439:330.341.1(477.64)
РЕІНЖИНІРИНГ ЯК ІНСТРУМЕНТ ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному університеті харчових технологій МОН України, м. Київ.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Череп Алла Василівна,
Національний університет харчових технологій
МОН України,
докторант кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Прядко Володимир Васильович,
Буковинська державна фінансова академія
Міністерства фінансів України,
ректор
кандидат економічних наук
Лайко Ганна Петрівна,
Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, асистент кафедри світового сільського господарства та зовнішньоекономічної діяльності
Провідна установа: | Запорізький національний університет
МОН України, кафедра фінансів та кредиту,
м. Запоріжжя.
Захист відбудеться “28” квітня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.01 у Національному університеті харчових технологій за адресою: 01003, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01003, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “24” березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук В.М. Марченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення ринкових відносин в Україні неможливе без переходу до інноваційної моделі розвитку, тобто потрібні не просто інвестиції, а інвестиції в інноваційну діяльність. Лише такий підхід дасть змогу економіці країни перейти до високих технологій.
Одним з найефективніших сучасних інструментів удосконалення інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств харчової промисловості є реінжиніринг. Необхідність реінжинірингу зумовлена прискоренням науково-технічного прогресу та високим ступенем динамічності сучасного ділового світу. Безперервні суттєві зміни в технологіях, ринках збуту, потребах споживачів стали постійним явищем, що змушує виробників вводити відповідні зміни у корпоративну стратегію й тактику. Основною проблемою розвитку промислового виробництва в сучасних умовах становлення ринкових відносин є переведення його на інноваційно-інвестиційний тип розвитку. Без цього неможливі інтенсифікація промислового виробництва й подальше економічне зростання. Проблема зумовлена головним чином неготовністю підприємств до нововведень. На наш погляд, саме реінжиніринг як інструмент інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств харчової промисловості придатний для вирішення поставлених завдань. Зокрема, у науковій літературі не розглянуто питання застосування реінжинірингу як інструменту інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств харчової промисловості.
Проблема вдосконалення інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств була в центрі уваги вчених-економістів, починаючи з робіт І. Шумпетера. Фундаментальний аналіз інноваційно-інвестиційних процесів у ринкових умовах проведено у працях Дж.М. Кейнса, Л. Койка, Д. Йоргенсона, Л.Дж. Гітмана, К. Макконнелла. За умов формування ринкових відносин в Україні цю проблему розробляють багато вітчизняних вчених, а саме О.І. Амоша, Л.М. Борщ, Н.П. Гончарова, М.П. Денисенко, Т.Л. Мостенська, О.М. Паламарчук, А.А. Пересада, А.В. Череп, Д.М. Черваньов, М.Г. Чумаченко, Г.А. Швиданенко, В.Я. Шевчук, В.Г. Федоренко, О.М. Ястремська. У їх працях висвітлено окремі аспекти проблеми економічного регулювання інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств.
Розробки з питань реінжинірингу започатковані працями американських фахівців з менеджменту М. Хаммера і Дж. Чампі й набули подальшого розвитку в працях провідних вітчизняних та зарубіжних науковців ? В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РЕІНЖИНІРИНГ ЯК ІНСТРУМЕНТ ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок