Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ (ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ)

СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ (ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ)

Назва:
СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ (ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,46 KB
Завантажень:
233
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Мельник Костянтин Юрійович
УДК 349.3: (364.442.6 + 351.74)
СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ
ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
(ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ)
Спеціальність 12.00.05 – трудове право;
право соціального забезпечення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Венедиктов Валентин Семенович, Національний університет внутрішніх справ, перший проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Процевський Олександр Іванович, Інститут економіки і права Харківського державного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, завідуючий кафедрою цивільно-правових дисциплін
кандидат юридичних наук, доцент
Щербина Віктор Іванович, Академія митної служби України, начальник кафедри цивільно-правових дисциплін
Провідна установа: Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка, кафедра трудового, земельного та екологічного права, Міністерство освіти і науки України, м.Київ
Захист відбудеться “ 24 ” січня 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К. 64.700.02 при Національному університеті внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50 річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50 річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “23 ” грудня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чалий Ю.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Початок ХХІ століття характеризується значними змінами в сучасному світовому співтоваристві, мегатенденцією розвитку якого є спрямованість на окрему особистість, її потреби, на захист її прав, свобод та інтересів як основи благополуччя та процвітання суспільства в цілому. Очевидно, що вирішення завдання, яке стоїть перед нашою країною щодо інтеграції в світове співтовариство, неможливо без врахування тенденцій розвитку останнього.
Конституція України в ст. 3, відповідно до Загальної декларації прав і свобод людини, закріпила положення, згідно якого людина, її життя і здоровўя, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Проведення державно-правових та соціально-економічних реформ впритул наблизило українське суспільство до необхідності вирішення цих проблем, до сприйняття особистості не тільки в якості обўєкту, але й активного субўєкту захисту, рівноправного партнера у взаємовідносинах з державою. Але відсутність швидких позитивних результатів здійснення реформ спричинили наростання в суспільній свідомості тривожності перед економічною та соціальною нестабільністю, безробіттям, знизили авторитет влади та законослухняність населення, а перехід до ринкових відносин та втілення в життя суспільства економічних свобод призвело до його розшарування. Ці процеси також болюче озвалися на працівниках органів внутрішніх справ і торкнулися всіх сторін їх життєдіяльності: від ускладнення зовнішніх умов, в яких доводиться виконувати службові обовўязки, коли абсолютно законні дії працівників органів внутрішніх справ зустрічають недовіру і навіть опір з боку значної кількості населення, до напруження в особистих та сімейно-побутових стосунках. Політичні та економічні потрясіння, негативна оцінка суспільством результатів діяльності органів внутрішніх справ, а також наростання кримінальної активності в країні та прояв у злочинності таких рис та особливостей, як агресивність, цинізм та жорстокість, поставили на перший план питання щодо забезпечення соціально-правового захисту працівників органів та підрозділів внутрішніх справ як представників держави, що виконують правоохоронні функції.
Починаючи з 1991 року при виконанні службових обов'язків загинуло 755 працівників, у тому числі безпосередньо при виконанні обов'язків по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю – 264 працівника.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ (ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок