Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,09 KB
Завантажень:
384
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Хрипко Людмила Володимирівна
 
УДК 796.011:378(477) +004
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ
З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
24.00.02 – Фізична культура,
фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Львів – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Національному аграрному університеті Кабінету міністрів України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор
КРАСНОВ Валерій Павлович,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри фізичного виховання.
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор
ОГІРКО Ігор Васильович,
Львівський державний інститут фізичної культури,
професор кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту;
кандидат педагогічних наук, професор
КАНІШЕВСЬКИЙ Станіслав Михайлович,
Київський національний університет будівництва
і архітектури,
завідувач кафедри фізичного виховання і спорту.
Провідна установа: Національний медичний університет
імені О.О. Богомольця,
кафедра фізичного виховання та здоров’я,
Міністерство охорони здоров’я України,
м. Київ.
Захист відбудеться 7 березня 2003 року о 12 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради К .829.01 Львівського державного інституту фізичної культури за адресою: 79000 м. Львів, вул. Костюшка, 11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (м. Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано 6 лютого 2003 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради О. Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Проблемою сучасної системи вищої освіти є пошук оптимальних шляхів підготовки висококваліфікованих спеціалістів з високим рівнем конкурентоспроможності в умовах ринкової економіки. У зв’язку з цим адаптація молодих фахівців до нових умов праці вимагає від них глибоких професійних знань, стійкої працездатності, фізичного здоров’я.
Проаналізувавши наявну літературу, ми виявили значну активізацію досліджень вітчизняних та зарубіжних учених до певних аспектів проблеми фізичного виховання студентської молоді. Найбільший інтерес вони проявляють до вивчення фізичного стану студентів як однієї з умов їхньої професійної підготовки (В.І. Ільїнич, 1990; В.П. Краснов, 2000; Р.Т. Раевський, 2001; Б.М. Шиян, 1998 та ін.); як запоруки ефективної роботи з оздоровлення та рекреації студентської молоді (С.М. Канішевський, 1999; М.М. Філіппов, 1997 та ін.); вивчення рухової активності як основного чинника підвищення рівня фізичного стану і адаптації організму до несприятливих умов довкілля (А.В. Магльований, 1998; А.Г. Рибковський, 2002; Д.В. Желейний, 1998 та ін.); вивчення взаємозв’язку між рівнем фізичного стану та здоров’ям студентів (Г.Л. Апанасенко, 1998; Л.П. Сергієнко, 1998, В.В. Шигалевський, 1999 та ін.); шляхів формування у студентської молоді потреби до занять фізичними вправами протягом усього життя (А.В. Домашенко, 2001; Б.М. Шиян, 1997; М.М. Третьяков, 1998 та ін.).
На сьогодні вже є чимало досліджень, присвячених використанню комп’ютерних технологій у процесі фізичного виховання і спорту (С.А. Душанін, 1978; В.Ю. Волков, 2001; О.В. Жбаков, 1994; І.В. Огірко, 2000; Р.Т. Раевський, 1994; В.А. Шаповалова, 1999 та ін.). Дослідники пропонують широкий спектр комп’ютерних програм для багатьох напрямків фізичного виховання. Проте такої програми, за допомогою якої можна ефективно й оперативно впливати на процес фізичного виховання студентів відповідно до їхнього фізичного стану, нами не було виявлено.
Одним з перспективних напрямків удосконалення системи фізичного виховання в аграрних вищих навчальних закладах є розробка науково обґрунтованої системи дидактичних засобів і методів розвитку рухових якостей, координаційних здібностей; взаємозв'язку рівня здоров'я з фізичною підготовкою студентів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В АГРАРНИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок