Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ РЕШІТНОГО СЕПАРУВАННЯ ЗЕРНОВИХ СУМІШЕЙ

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ РЕШІТНОГО СЕПАРУВАННЯ ЗЕРНОВИХ СУМІШЕЙ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ РЕШІТНОГО СЕПАРУВАННЯ ЗЕРНОВИХ СУМІШЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,03 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
Півень Михайло Вікторович
УДК 621.928.13
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ РЕШІТНОГО СЕПАРУВАННЯ ЗЕРНОВИХ СУМІШЕЙ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Тіщенко Леонід Миколайович,
Харківський національний технічний університет
сільського господарства імені Петра Василенка,
перший проректор, завідувач кафедри деталей машин і
підйомно-транспортних машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Котов Борис Іванович,
ННЦ ІМЕСГ,
головний науковий співробітник лабораторії
післязбиральної обробки зерна;
кандидат технічних наук, доцент
Миронов Петро Андріянович,
Харківський національний технічний університет
сільського господарства імені Петра Василенка,
доцент кафедри експлуатації
машинно-тракторного парку.
Провідна установа: Кіровоградський національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра сільськогосподарського машинобудування,
м. Кіровоград.
Захист відбудеться ,,_18_” _травня_ 2006 р. о 10_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий ,,14_” __квітня__ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01
докт. техн. наук, професор О.Д. Черенков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Решітне сепарування зернових сумішей (ЗС) забезпечує очищення їх від домішок та сортування на фракції. Підготовка якісного насіннєвого і продовольчого матеріалу, зростання обсягів переробки зерна вимагають підвищення ефективності процесу решітного сепарування. Існуючі вібраційні та вібровідцентрові сепаратори не повністю задовольняють зростаючі вимоги виробництва. Сепарування з необхідною якістю забезпечується при недостатній продуктивності сепараторів. Подальше підвищення продуктивності процесу призводить до зниження його якості.
Аналізом досліджень решітного сепарування встановлено, що перспективним напрямком підвищення його ефективності є інтенсифікація внутрішньошарових процесів із застосуванням розпушувачів. Але у відомих роботах відсутні дослідження закономірностей розрихлення шару ЗС розпушувачами, не встановлено вплив пористості на процес сепарування. Таким чином, обґрунтування параметрів процесу решітного сепарування з врахуванням закономірностей пористості ЗС та розробкою нових конструкцій решіт, що його інтенсифікують, є актуальним завданням для розвитку зернопереробної галузі України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у відповідності: з Державною програмою “Виробництво технолог-гічних комплексів машин і обладнання для агропромислового комплексу на період 1998-2005 р.р. Розділ 3 (п.3.8). Техніка для післязбиральної обробки зерна”; з регіональною програмою “Найважливіші проблеми АПК на період 1996-2005 р.р.”; з комплексною темою 1-4 науково-дослідних робіт ХНТУСГ “Розробка та впровадження елементів вібраційно-відцентрових сепараторів для підвищення ефективності їх використання”, на період 1995-2005 р.р.; з комплексною темою наукових досліджень у співробітництві з ВАТ “Завод ім. Фрунзе” “Розробка заходів, направлених на модернізацію та обгрунтування раціональних конструктивних параметрів решітних полотен сепараторів А1-БЦСМ-50(100)”, на період 1997-1999 р.р.; з науково-дослідними роботами “Підвищення ефективності процесу решітного сепарування зернових сумішей” (ДР №0103U007277, 2000-2003 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ РЕШІТНОГО СЕПАРУВАННЯ ЗЕРНОВИХ СУМІШЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок