Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА МЕТОДИ СИНТЕЗУ ІНТЕГРОВАНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ КОМЕРЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ

ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА МЕТОДИ СИНТЕЗУ ІНТЕГРОВАНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ КОМЕРЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ

Назва:
ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА МЕТОДИ СИНТЕЗУ ІНТЕГРОВАНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ КОМЕРЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,61 KB
Завантажень:
185
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ
ім. Г.Є. ПУХОВА
ЩЕРБАКОВА ІЛОНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 681.325
ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА МЕТОДИ СИНТЕЗУ ІНТЕГРОВАНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ КОМЕРЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ
Спеціальність 05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г. Є. Пухова Національної Академії наук України.
Науковий керівник
член-кореспондент НАН України
Євдокимов Віктор Федорович,
Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім. Г.Є. Пухова НАН України, директор
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Мохор Володимир Володимирович,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри спеціального факультету;
кандидат технічних наук
Душеба Валентина Віталіївна,
Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім. Г.Є. Пухова НАН України,
науковий співробітник.
Провідна установа
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України.
Захист дисертації відбудеться “ 27 ” жовтня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.185.01 в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім.Г.Є.Пухова НАН України за адресою: 03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 15.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України за адресою: 03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 15.
Автореферат розісланий “ 29 ” квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.185.01,
кандидат технічних наук Семагіна Е.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід економіки на ринкові відносини сприяв появі ринку електроенергії і, як наслідок, уведенню комерційних тарифів на споживання електроенергії, диференційованих по зонах доби. Особливістю таких тарифів є те, що вартість спожитої кіловатт-години електроенергії протягом доби змінюється. Це стало основою економічного стимулювання споживачів електроенергії для оптимізації режимів роботи енергосистеми шляхом мінімізації комерційної вартості електроенергії власного споживання і, відповідно, вирівнювання власного графіка навантаження.
Робота електричної галузі в умовах функціонування ринку електроенергії висуває підвищені вимоги до комп'ютерних систем комерційного обліку і керування споживанням електроенергії, а саме: точність представлення інформації, вірогідність представлення обмірюваних даних з їх повним дублюванням і верифікацією, одночасність представлення обмірюваної інформації з різних точок обліку, тобто синхронність виконання вимірів, порушення якої приводить до появи похибки розсинхронізації. Крім того, однією з найважливіших задач, що покладена на комп'ютерні системи, є забезпечення автоматизації взаєморозрахунків між учасниками ринку електроенергії відповідно до правил комерційного обліку, що регламентують права й обов'язки учасників, визначальними з яких є забезпечення погодинного оптового ринку.
У зв'язку з цим дуже актуальним стало питання організації автоматизованих комп'ютерних систем, що задовольняють вимогам ринку електроенергії і виконують, відповідно, функції комерційного обліку електроенергії по тарифах, диференційованих по зонах доби, на всіх рівнях виробництва, передачі і споживання електроенергії, проведення безупинної діагностики силового електричного устаткування, реєстрація доаварійних, аварійних і післяаварійних режимів, включаючи задачу визначення місця аварії, і формування керуючих впливів для регулювання або захисту устаткування у випадку аварійної ситуації з метою забезпечення стабільності роботи енергосистеми.
Існуючі засоби обліку і регулювання орієнтовані нерідко на рішення окремих локальних задач і відрізняються, як правило, принципами дії, метрологічними характеристиками, що приводить до багаторазового дублювання первинних даних, виникнення додаткових похибок і низки технічних проблем при об'єднанні їх у єдину систему керування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА МЕТОДИ СИНТЕЗУ ІНТЕГРОВАНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ КОМЕРЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок