Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗНИЖЕННЯ ВПЛИВУ ШУМОВИПРОМІНЮВАННЯ ЛІНІЙНОГО РУХОМОГО ДЖЕРЕЛА НА РОБОЧІ МІСЦЯ ТА СЕЛЬБИЩНУ ЗОНУ

ЗНИЖЕННЯ ВПЛИВУ ШУМОВИПРОМІНЮВАННЯ ЛІНІЙНОГО РУХОМОГО ДЖЕРЕЛА НА РОБОЧІ МІСЦЯ ТА СЕЛЬБИЩНУ ЗОНУ

Назва:
ЗНИЖЕННЯ ВПЛИВУ ШУМОВИПРОМІНЮВАННЯ ЛІНІЙНОГО РУХОМОГО ДЖЕРЕЛА НА РОБОЧІ МІСЦЯ ТА СЕЛЬБИЩНУ ЗОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,59 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ДАНОВА КАРИНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК 699.84; 656.053.7
ЗНИЖЕННЯ ВПЛИВУ ШУМОВИПРОМІНЮВАННЯ
ЛІНІЙНОГО РУХОМОГО ДЖЕРЕЛА НА РОБОЧІ МІСЦЯ
ТА СЕЛЬБИЩНУ ЗОНУ
Спеціальність 05.26.01 – Охорона праці
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства (ХНАМГ), Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор
Коржик Борис Михайлович,
заслужений працівник народної освіти України,
зав. кафедри безпеки життєдіяльності ХНАМГ.
 
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Торкатюк Володимир Іванович, завідувач кафедри економіки будівельного підприємства Харківської національної академії міського господарства, м. Харків.
кандидат технічних наук, професор Сафонов Володимир Васильович, заступник директора з наукової роботи Інституту безперервної освіти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, м. Дніпропетровськ.
Провідна установа: Національний авіаційний університет, м. Київ, кафедра безпеки життєдіяльності.
Захист відбудеться 10 березня 2005 р. о _14____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.085.03 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 09.02 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаленний В.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Протікання науково-технічного прогресу незмінно супроводжується підвищенням експлуатаційної швидкості машин і механізмів, і, як наслідок, збільшенням вібрацій і динамічних навантажень, що, у свою чергу, призводить до зростання їх шумовипромінювання в навколишній повітряний простір. Це є особливо актуальним для промислових міст, де велика кількість джерел віброакустичної активності спричиняє акустичний дискомфорт в сельбищній зоні та на робочих місцях. Серед таких джерел, що розповсюджують акустичні коливання в навколишню сельбищну зону, особливе місце посідає міський транспорт, оскільки в умовах мегаполісу він, зі своєю розгалуженою мережею маршрутів, є одним з основних чинників, які спричиняють поширення шуму і вібрації в зонах офісної та житлової забудови. Аналіз численних робіт, що присвячені проблемі транспортного шуму, дозволяє зробити висновок про значний внесок у нього рейкового міськелектротранспорту, котрий може розглядатися як лінійне рухоме джерело акустичного дискомфорту. Шум, який випромінюється ним при русі, досягає високих рівнів, що негативно впливає на житлову зону, яка прилягає до транспортних магістралей, несприятливо відбивається на умовах праці людей, робочі місця яких знаходяться в будинках, розташованих поблизу рейкового шляху. Крім того, високі рівні шуму знижують комфортабельність проїзду пасажирів у трамваї і погіршують умови праці робітників міськелектротранспорту, що, в цілому, зменшує безпеку на міських магістралях. Все це безперечно доводить актуальність проблеми дослідження зниження міського транспортного шуму.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконувалася у відповідності до закону України “Про охорону праці”; Національної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці і виробничої санітарії на 2002-2005 рр., госпрозрахункової науково-дослідної роботи № 1562/99 “Створення пристроїв автоматичного керування обладнанням та дослідження шумового тла підприємств з розробкою технічних рішень по зниженню рівня шуму в прилягаючій сельбищній зоні”.
Мета та задачі дослідження. Метою роботи є зменшення впливу шуму лінійних рухомих джерел на робочі місця та зону житлової й офісної забудови шляхом розробки комплексних шумозахисних заходів, що дозволить покращити умови праці людей, чиї робочі місця та житлові приміщення знаходяться під впливом шуму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЗНИЖЕННЯ ВПЛИВУ ШУМОВИПРОМІНЮВАННЯ ЛІНІЙНОГО РУХОМОГО ДЖЕРЕЛА НА РОБОЧІ МІСЦЯ ТА СЕЛЬБИЩНУ ЗОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок