Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПО ПРОВОДОВИХ КАНАЛАХ ЗВ’ЯЗКУ НА БАЗІ xDSL ТЕХНОЛОГІЙ

ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПО ПРОВОДОВИХ КАНАЛАХ ЗВ’ЯЗКУ НА БАЗІ xDSL ТЕХНОЛОГІЙ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПО ПРОВОДОВИХ КАНАЛАХ ЗВ’ЯЗКУ НА БАЗІ xDSL ТЕХНОЛОГІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,82 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Цопа Олександр Іванович
УДК 621.395.74
ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПО
ПРОВОДОВИХ КАНАЛАХ ЗВ’ЯЗКУ НА БАЗІ xDSL ТЕХНОЛОГІЙ
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент Сідоров Геннадій Іванович,
Харківський національний університет радіоелектроніки
МОН України, завідувач кафедри радіоелектронних систем.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Поповський Володимир Володимирович,  Харківський національний університет радіоелектроніки МОН України,
завідувач кафедри телекомунікаційних систем.
кандидат технічних наук, доцент Корсунов Анатолій Рувімович, Українська інженерно-педагогічна академія
МОН України,
доцент кафедри автоматики та радіоелектроніки
Провідна установа: | Український науково-дослідний інститут зв'язку (відділ 22)
Міністерство транспорту та зв’язку України, м. Київ
Захист відбудеться “19” квітня 2006 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.03 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, проспект Леніна, 14, ауд. № 13.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, проспект Леніна, 14.
Автореферат розісланий “13” березня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, д.т.н. __________________ Безрук В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На початку 90-х років в Україні була сформована головним чином аналогова первинна телекомунікаційна мережа (ТМ) на базі аналогових систем передачі та симетричних і коаксіальних кабельних ліній зв’язку (КЛЗ), а також радіорелейних ліній. Первинна ТМ, так само як і вторинні мережі, що будувались на базі первинної мережі, були орієнтовані на надання послуг голосового, телексного та телеграфного зв’язку.
У зв’язку зі світовими тенденціями збільшення обсягів передачі різноманітної інформації та розширенням різних послуг зв’язку в Україні було розпочато процес переходу на цифрові технології в телекомунікаційній мережі (цифровізація) шляхом заміни аналогових систем передачі (АСП) на цифрові системі передачі (ЦСП).
У 1993 році була розроблена Концепція розвитку телекомунікацій України, на основі якої Уряд затвердив Комплексну програму побудови Єдиної національної мережі зв’язку України (ЄНМЗ). Комплексна програма побудови об’єднаної системи зв’язку передбачає досягнення середньо-європейського рівня надання послуг зв’язку і доступу до мережі Інтернет до 2010 року. Ця програма передбачає також вдосконалення та реконструкцію національної телекомунікаційної мережі на базі застосування сучасного вітчизняного обладнання і підвищення її цифровізації.
Телекомунікаційна мережа України характеризується тим, що зонові та магістральні її сегменти, а також місцеві сільські (СТМ) та міські (МТМ) мережі побудовані на базі понад 100 тис. км симетричних мідних кабелів типу МКС, КСПП та ТПП. Цифровізація мереж мідного кабелю є достатньо складною задачею, оскільки довжина регенераційних ланок АСП значно перевищує довжину регенераційних ланок ЦСП тієї самої, або навіть меншої ємності. Вирішення цієї задачі полягає в застосуванні xDSL технологій, які ґрунтуються на більш ефективних методах лінійного кодування, що дозволяє суттєво підвищити пропускну спроможність КЛЗ та довжину регенераційних ланок при забезпеченні необхідної ймовірності помилки.
Більшість робіт, які присвячені дослідженню та застосуванню xDSL технологій, орієнтовано на використання КЛЗ які вироблені та експлуатуються за кордоном. Ці КЛЗ суттєво відрізняються від тих, що експлуатуються на вітчизняній ТМ. Для вирішення задач інформатизації та розширення телекомунікаційних послуг населенню України актуальною є науково-прикладна задача вдосконалення методів передачі інформації по існуючих проводових каналах зв’язку і розробки вітчизняної апаратури на основі нових xDSL технологій, що дозволить суттєво підвищити
пропускну спроможність телекомунікаційної мережі України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ПО ПРОВОДОВИХ КАНАЛАХ ЗВ’ЯЗКУ НА БАЗІ xDSL ТЕХНОЛОГІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок