Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,77 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Ткачук Вадим Анатолійович
УДК 631.11:334.75
ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
08.06.01 – економіка підприємства й організація виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
академік УААН, Заслужений діяч
науки і техніки України
Терещенко Віктор Кирилович –
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри аграрної соціології
та розвитку села
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
академік УААН
Юрчишин Володимир Васильович –
Інститут аграрної економіки УААН,
завідувач відділу аграрної та соціальної
політики
кандидат економічних наук
Ільчук Микола Максимович –
Національний аграрний університет,
доцент кафедри організації
сільськогосподарського виробництва
Провідна установа – Рада з вивчення продуктивних
сил України НАН України,
відділ регіональних проблем розвитку
і розміщення сільськогосподарського
виробництва, м. Київ
Захист відбудеться 25 жовтня 2001р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м.Київ–41, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, ауд.65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м.Київ–41, вул. Героїв Оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розісланий 21 вересня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На сучасному етапі подальшого реформування агропромислового виробництва в ринкове середовище зміна форм власності та виробничих відносин, трансформація сільськогосподарських підприємств у структури, що функціонують на основі приватної власності на засоби виробництва і землю, створюють можливості знайти такі організаційні форми підприємств, які забезпечують ефективну їх діяльність. Проте, не зважаючи на кардинальні зміни у відносинах власності, що спрямовані на створення приватних засад і добровільний вибір форм господарювання, позитивних зрушень у виробництві сільськогосподарської продукції та підвищенні його економічної ефективності не відбувалось.
Збитковість сільськогосподарської галузі в 1999 р. становила 3399 млн. грн., або 22,1% її рівня. Однак після набуття чинності Указу Президента України “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки” від 3 грудня 1999р. та наступних його указів у 2000 році намітились певні тенденції до підвищення ефективності сільськогосподарсько-го виробництва. Але щодо створення нових виробничих й економічних відносин між сферами АПК та створення сучасних організаційних форм сільсько-господарських структур, то їх сутність значною мірою не з’ясована. Теоретична та практична значимість розв’язання окреслених проблем зумовлює вибір теми досліджень та її актуальність.
Стан вивчення проблеми. Наукові дослідження по реформуванню аграрного сектора економіки проводились з початку їх здійснення під кутом зору розвитку та вдосконалення ринкових економічних відносин, створення сільськогосподарських формувань, в яких широко розглянуті різні питання формування ринкових механізмів в агропромисловому комплексі. Теоретико-методологічним проблемам зміни форм власності, регулювання макроекономічних ринкових механізмів присвячені роботи відомих учених економістів-аграрників: П.І. Гайдуцького, І.І. Лукінова, О.М. Онищенка, П.Т. Саблука, В.П. Ситника, В.К. Терещенка, А.Е. Юзефовича, В.В. Юрчишина та інших.
Дослідженням теоретико-прикладного характеру розвитку форм господарювання в умовах ринкових відносин присвячені роботи провідних учених-економістів: В.Г. Андрійчука, М.Я. Дем’яненка, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок