Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ ПЛОДІВ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ ПЛОДІВ / сторінка 4

Назва:
ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ ПЛОДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,42 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
07.02 р.). Концептуальні положення подальшого розвитку і ефективного функціонування регіонального ринку плодів, методика маркетингових досліджень кон’юнктури ринку продукції садівництва та модель формування оптово-роздрібного ринку плодів з вдосконаленням його складових через створення мережі регіональних складів-баз продукції прийнято для використання концерном “Укрсадвинпром” при розробці програми ефективного розвитку галузі в ринкових умовах (довідка № 03/03-458 від 02.08.02 р.).
Особистий внесок здобувача в дослідження проблеми. Наукові результати, які містяться в дисертаційній роботі одержані особисто автором. З наукових праць, опублікованих у співавторстві, в дисертації використані лише ті положення, які є результатом особистих досліджень здобувача (номер 9 за списком робіт, які подано у авторефераті) і включають наступне: висвітлено основні аспекти функціонування служби сільськогосподарського маркетингу на регіональному рівні.
Апробація результатів дослідження. Основні положення наукових досліджень доповідалися на міжнародних науково-практичних конференціях, зокрема в Запорізькому інституті державного та муніципального управління “Сучасні проблеми розвитку економіки агропромислового комплексу: соціально-економічні та правові аспекти” (Запоріжжя, 2000 р.), у Харківському державному технічному університеті сільського господарства “Механізм господарювання і економічна динаміка в АПК” (Харків, 2001 р.), у Львівському державному аграрному університеті “Аграрна освіта і наука на початку третього тисячоліття” (Львів, 2001 р.), у Харківському державному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва “Проблеми ефективного функціонування АПК в умовах нових форм власності та господарювання” (Харків, 2001 р.), у Національному аграрному університеті “Механізм господарювання та економічного зростання в АПК: стан, проблеми, перспективи” (Київ, 2001 р.), всеукраїнській конференції молодих учених економістів – аграрників в Інституті аграрної економіки УААН “ Організаційно-економічні проблеми розвитку АПК” (Київ, 2001 р.), у Луганському національному аграрному університеті “Механізм господарювання і проблеми економічного росту в агропромисловому комплексі України” (Луганськ, 2002 р.); у Таврійській державній агротехнічній академії ”Соціально-економічні умови ефективного функціонування АПК в після реформований період” (Мелітополь, 2002 р.); науково-технічних конференціях у Таврійській державній агротехнічній академії (Мелітополь, 2000-2001 рр.), на вчених радах і засіданнях методичної комісії Інституту садівництва УААН (Київ, 2000-2001 рр.).
Публікації. За темою дисертації опубліковано 11 наукових праць (авт. 2,5 друк. арк.), з них 10 – особистих (2,25 друк. арк.), у тому числі 10 – у наукових фахових виданнях.
Обсяг і структура дисертаційної роботи. Дисертація викладена на 169 сторінках комп’ютерного тексту. Вона складається із вступу, трьох розділів, висновків, містить 34 таблиці, 27 рисунків, 8 формул, і 16 додатків. Список використаних літературних джерел включає 236 найменувань, у тому числі 5 іноземних.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
У першому розділі “Наукові основи формування і функціонування регіонального ринку плодів” розкрито економічну сутність ринку як основи ринкової системи господарювання та виявлено особливості регіонального ринку плодів і наведені методичні підходи до проведення маркетингових досліджень щодо попиту і пропозиції на продукцію садівництва.
Широкий спектр понять ринку відзначається тим, що функціонування кожного з них підпорядковується дії об’єктивних економічних законів, основними серед яких є закон вартості та закони попиту і пропозиції. За товарними ознаками економічна література допускає таку класифікацію: ринок засобів виробництва, ринок продовольства, ринок нерухомості, землі, цінних паперів, ринок послуг, робочої сили, інформації тощо. Ринок продовольства характеризується такими ознаками, як сезонність виробництва продукції та постійність функціонування.
Сучасний стан ринку сільськогосподарської продукції та продовольства характеризується уповільненням процесів формування системи просування виробленої продукції до споживача.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ ПЛОДІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок