Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІСЛЯРЕМОНТНА ДІАГНОСТИКА ТА ПАСПОРТИЗАЦІЯ МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З УРАХУВАННЯМ СТАНУ ПАКЕТА СТАЛІ ЯКОРЯ

ПІСЛЯРЕМОНТНА ДІАГНОСТИКА ТА ПАСПОРТИЗАЦІЯ МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З УРАХУВАННЯМ СТАНУ ПАКЕТА СТАЛІ ЯКОРЯ

Назва:
ПІСЛЯРЕМОНТНА ДІАГНОСТИКА ТА ПАСПОРТИЗАЦІЯ МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З УРАХУВАННЯМ СТАНУ ПАКЕТА СТАЛІ ЯКОРЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,21 KB
Завантажень:
108
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХАРАДЖЯН Олександр Агасійович
УДК 621.313.2.017
ПІСЛЯРЕМОНТНА ДІАГНОСТИКА ТА ПАСПОРТИЗАЦІЯ
МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З УРАХУВАННЯМ
СТАНУ ПАКЕТА СТАЛІ ЯКОРЯ
Спеціальність 05.09.01 – Електричні машини і апарати
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кременчук – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі систем автоматичного управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
РОДЬКІН Дмитро Йосипович, завідувач кафедри систем автоматичного управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:– | доктор технічних наук, професор
СІНЧУК Олег Миколайович, технічний директор товариства з обмеженою відповідальністю Торговий Дім “Електричні машини” Міністерства промислової політики України (м. Харьків);–
кандидат технічних наук, доцент
БІЛИЙ Павло Миколайович, доцент кафедри електротехніки Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа: | Інститут електродинаміки НАН України (м. Київ), відділ електричних машин.
Захист відбудеться “ 9 ” листопада 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.01 Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, корп. 1-й, ауд. 1211.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України (39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20).
Автореферат розісланий “__7__” жовтня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, доц. А.В. Некрасов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічна ситуація, яка склалася у країні, зумовлює те, що електрообладнання промислових підприємств на сьогодні характеризується високим ступенем зношеності. Відновлення працездатності електричних машин виконується шляхом їх капітального ремонту. Відремонтована електрична машина в умовах експлуатації повинна забезпечити необхідний рівень надійності. Вважатють, що отримана з ремонту електрична машина має такі самі характеристики, як і до ремонту. Результати досліджень за останні роки свідчать, що в процесі тривалої експлуатації та, особливо, під час проведення ремонтних операцій відбуваються незворотні зміни властивостей пакета електротехнічної сталі якоря машини постійного струму (МПС) у результаті замикання кромок її листів на поверхні зубцевої зони. Досвід електроремонтних підприємств свідчать, що якір МПС після 4-5 капітальних ремонтів із заміною обмотки стає непридатним до використання через істотне погіршення властивостей пакета сталі в результаті збільшення втрат на вихрові струми, що врешті-решт впливає на тепловий режим обмотки якоря. Кожний ремонт призводить до зміни властивостей пакета сталі якоря, внаслідок чого необхідно виконувати паспортизацію машин після ремонту для забезпечення її експлуатації в оптимальному режимі.
Існуючі методи випробовування МПС після ремонту ґрунтуються на роботах Г.Н. Петрова, І.П. Копилова, Д. Уайта, які присвячені загальним питанням визначення характеристик електричних машин, а також на роботах Н.В. Астахова, Г.В. Нюрнберга, Г.К. Жерве, Р.І. Гемке, присвячених промисловим випробуванням електричних машин. Однак ці методи передбачають ситуації, коли пакет сталі якоря МПС є однорідним і не має локальних поверхневих пошкоджень, що не відповідає практиці післяремонтних випробувань.
Питання підвищення продуктивності випробувань різнотипних МПС під навантаженням шляхом динамічного навантаження розглянуті в роботах Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІСЛЯРЕМОНТНА ДІАГНОСТИКА ТА ПАСПОРТИЗАЦІЯ МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З УРАХУВАННЯМ СТАНУ ПАКЕТА СТАЛІ ЯКОРЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок