Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМИ ГРУПОВОГО ЖИВЛЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯМ ЕНЕРГОЄМКИХ УСТАНОВОК І ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ

СИСТЕМИ ГРУПОВОГО ЖИВЛЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯМ ЕНЕРГОЄМКИХ УСТАНОВОК І ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ

Назва:
СИСТЕМИ ГРУПОВОГО ЖИВЛЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯМ ЕНЕРГОЄМКИХ УСТАНОВОК І ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,95 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
СІНОЛИЦИЙ АНАТОЛІЙ ПИЛИПОВИЧ
УДК 658.26:621.314.632
СИСТЕМИ ГРУПОВОГО ЖИВЛЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯМ ЕНЕРГОЄМКИХ УСТАНОВОК І ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ
Спеціальність 05.09.03 – “Електротехнічній комплекси та системи”
Автореферат
на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ -2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автоматизованого електропривода Криворізького технічного університету Міністерства освіти України.
Науковий консультант: академік НАН України доктор технічних наук, професор ПІВНЯК ГЕННАДІЙ ГРИГОРОВИЧ, Національна гірнича академія України Міністерства освіти України, ректор, завідувач кафедри електропостачання (м.Дніпропетровськ).
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор КЛЕПІКОВ ВОЛОДИМИР БОРИСОВИЧ, Харківський державний політехнічний університет Міністерства освіти України,завідувач кафедри автоматизованих електромеханічних систем (м.Харків);
доктор технічних наук, професор САДОВОЙ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕНТИНОВИЧ, Дніпродзержинський державний технічний університет університет Міністерства освіти України, завідувач кафедри електрообладнання промислових підприємств (м.Дніпродзержинськ):
доктор технічних наук, професор СІНЧУК ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ, Державне науково-виробниче об"єднання "Харківський електромеханічний завод" Міністерства палива та енергетики України, заступник директора (м.Харків).
Провідна установа: Інститут електродинаміки НАН України , відділ електроживлення технологічних систем (м.Київ).
Захист дисертації відбудеться “_10_” березня_2000 р. о “14-00” годині на засідані спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 при Національній гірничій академії України (49027, м.Дніпропетровськ, пр.К.Маркса, 19).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної гірничої академії України (49027, м.Дніпропетровськ, пр.К.Маркса, 19).
Автореферат розісланий “_7__” _лютого___2000 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат технчних наук, доцент В.Т.Заїка
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми.
Сучасний етап створення новітніх технологій характеризується залежністю від показників використання енергоресурсів, у тому числі й електроенергії, масогабаритних характеристик електрообладнання, показників електромагнітної сумісності та надійності, функціональних можливостей електротехнічних комплексів (ЕТК) і систем (ЕТС). Для енергоємких технологій металургійної, гірничої, машинобудівної й інших галузей промисловості розподіл та використання електроенергії здійснюється за допомогою розгалужених мереж живлення групових установок і комплексів із перетворювальними пристроями (ПП). Це дає змогу представити такі мережі електроенергетичними системами (ЕЕС) з груповими перетворювальними пристроями (ГПП), показники ефективності яких визначаються технологічними характеристиками установок і комплексів і специфічними умовами формування групових режимів електроспоживання. Але тенденція енергоспоживання, яка склалася історично в Україні, не сприяла розвитку енергозберiгаючих технологій, що характерно для виробництв країн із розвиненою економікою. Відсутність єдиних підходів до формування та розрахунків режимів електроспоживання на технологічних рівнях ЕЕС часто є причиною реалізації недостатньо обгрунтованих рішень стосовно компенсації неактивних складових потужності, вибору раціональних структур, не враховуючих взаємозв’язок параметрів і процесів групи комплексів, особливостей технології. У цьому випадку число складових ефективності збільшується і для визначення їх впливу на узагальнюючi показники необхідні спеціальні дослідження й розробки.
Енергетичні процеси розгалужених мереж живлення енергоємких технологій характеризуються такими основними факторами:
-
структурною і функціональною складністю об’єктів елект-роспоживання; об’єкти, як правило, розміщені в єдиній технологічній ланці з груповою або індивідуальною системами живлення, характеризуються великою вимірністю та жорсткими вимогами до якості управління;
- модернізацією технологічного процесу та відновленням тех-нічної бази силової та інформаційно-управляючої частин ЕТК і ЕТС у зв’язку з впровадженням передових виробничих технологій, які змінюють умови формування й прогнозування показників електроспоживання;
- розподіленістю та нестабільністю навантажень у мережах ЕЕС, характером взаємовпливу та електромагнітної сумісності, що визначає надійність складних систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: СИСТЕМИ ГРУПОВОГО ЖИВЛЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯМ ЕНЕРГОЄМКИХ УСТАНОВОК І ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок