Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЛОГІЧНИХ ПРИСТРОЇВ НА ОСНОВІ НВЧ-МІКРОЕЛЕМЕНТІВ З КОНТУРНИМ ГІСТЕРЕЗИСОМ

Загрузка...

КОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЛОГІЧНИХ ПРИСТРОЇВ НА ОСНОВІ НВЧ-МІКРОЕЛЕМЕНТІВ З КОНТУРНИМ ГІСТЕРЕЗИСОМ

Назва:
КОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЛОГІЧНИХ ПРИСТРОЇВ НА ОСНОВІ НВЧ-МІКРОЕЛЕМЕНТІВ З КОНТУРНИМ ГІСТЕРЕЗИСОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,49 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
НЕБЕСНЮК ОКСАНА ЮРІЇВНА
УДК 621.385.6
КОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЛОГІЧНИХ ПРИСТРОЇВ НА ОСНОВІ НВЧ-МІКРОЕЛЕМЕНТІВ З КОНТУРНИМ
ГІСТЕРЕЗИСОМ
05.27.06 - технологія, обладнання і виробництво
електронної техніки
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Левінзон Давид Іделевич,
Гуманітарний університет “ Запорізький інститут
державного і муніципального керівництва”, завідувач
кафедри фізичної та біомедичної електроніки
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Трубіцин Юрій Васильович, Державний науково-дослідний і проектний інститут “Титан” Мінпромполітики України, головний науковий співробітник;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Чаусовський Григорій Олександрович, Інститут тваринництва Української аграрної академії наук, завідувач лабораторії електронізації.
Провідна установа
Харківський національний університет радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться “ 21 ” березня 2003 р. о 13 ?є ?одині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.052.03 при Херсонському державному технічному університеті за адресою: 73008,
м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Херсонського державного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
Автореферат розісланий “11 ” лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _____________ Фролов О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток елементної бази НВЧ- електроніки йде швидкими темпами. Однією з основних тенденцій цього напрямку протягом ряду років була і залишається в доступному для огляду майбутньому мініатюризація та підвищення щільності монтажу НВЧ- приладів і пристроїв, які реалізуються як у мікровакуумному, так і в мікротвердотілому виконанні.
Цей процес супроводжується розширенням сфер застосування НВЧ- електроніки і, що особливо важливо, її проникненням в такі нетрадиційні області використання як медицина, біофізика, біометрія, біотехнологія та ін.
При аналізі функціонування НВЧ- пристроїв особливу увагу приділяють перехідним процесам і, зокрема, явищу контурного гістерезису, фізичні основи якого досліджувалися головним чином для мікровакуумних елементів, проте, залишаються поки що недостатньо вивченими.
Суть явища контурного гістерезису полягає в тому, що в системі взаємопов’язаних коливальних контурів, при тому ж самому факторі зв'язку, мають місце три квазістаціонарні стани: режим биття і режим запирання генерованих коливань по одній з частот зв'язку 1 чи 2 , а також бістабільний стан, коли можливе існування тільки одного з видів коливань з частотою 1 або 2.
Що до відомостей про конструкції, технології виготовлення, математичні моделі та логічні схеми на НВЧ- приладах, а також про особливості міждоменного електронного переносу (МЕП) в мікротвердотілих НВЧ- приладах, то в опублікованій літературі вони висвітлені недостатньо.
Відсутність обґрунтованих уявлень про природу контурного гістерезису стимулювала нас до пошуків, спрямованих на моделювання і дослідження фізичних процесів у мікроелектронних НВЧ- структурах обох різновидів, а загальні тенденції розвитку електроніки і мікроелектроніки зумовили переважний інтерес до розробки технології і конструкцій НВЧ- приладів не тільки у вигляді твердотілих мікроелектронних пристроїв для традиційних областей застосування, але і для крайвисокочастотних (КВЧ, понад 300ГГц) керуючих систем на цих приладах (наприклад, для моделювання основних функцій живої клітини).
Ці міркування цілком визначають, на наш погляд, актуальність, своєчасність і практичну значимість проблеми, якій присвячено дисертацію.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота є частиною планових комплексних досліджень, які виконано за участю автора на кафедрі фізичної і біомедичної електроніки Запорізької державної інженерної академії, зокрема, у рамках держбюджетної науково-дослідної теми Розробка теоретичних основ і експериментальне обґрунтування процесів поровиникнення в приладових композиціях твердотілої і біомедичної електроніки (№ ДР 0100U004906) .
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: КОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЛОГІЧНИХ ПРИСТРОЇВ НА ОСНОВІ НВЧ-МІКРОЕЛЕМЕНТІВ З КОНТУРНИМ ГІСТЕРЕЗИСОМ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок