Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНА ПОШКОДЖЕНІСТЬ ТА РОБОТА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПО ПОХИЛИМ ПЕРЕРІЗАМ

Загрузка...

ТЕХНОЛОГІЧНА ПОШКОДЖЕНІСТЬ ТА РОБОТА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПО ПОХИЛИМ ПЕРЕРІЗАМ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНА ПОШКОДЖЕНІСТЬ ТА РОБОТА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПО ПОХИЛИМ ПЕРЕРІЗАМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,69 KB
Завантажень:
374
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ПУШКАР НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 624.012.41
ТЕХНОЛОГІЧНА ПОШКОДЖЕНІСТЬ ТА РОБОТА
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ
ПО ПОХИЛИМ ПЕРЕРІЗАМ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ОДЕСА - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Дорофєєв Віталій Степанович, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Одеської державної академії будівництва та архітектури.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
Левін Віктор Матвійович, професор кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Донбаської державної академії будівництва і архітектури;
кандидат технічних наук, доцент
Твардовський Ігор Олександрович, доцент кафедри будівельної механіки Одеської державної академії будівництва та архітектури.
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра будівельних конструкцій та мостів, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться “ 10 ” червня 2003 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 в Одеській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий “6” травня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 41.085.01,
канд. техн. наук, доцент С.С.Макарова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. При будівництві будівель та споруд найбільше застосування знайшли залізобетонні балочні конструкції, тому підвищення експлуатаційної надійності, зменшення витрат матеріалів на виготовлення та зниження їх собівартості має важливе народногосподарське значення. Особливістю залізобетонних конструкцій є можливість появи і розвитку в них тріщин, що з часом може призвести до корозії арматури і зниження або втрати несучої здатності окремими елементами чи всією конструкцією.
Методи розрахунку міцності похилих перерізів постійно удосконалюються з метою максимального зближення теорії з експериментом шляхом урахування нових досліджених факторів, які впливають на міцність похилих перерізів, або уточненням вже відомих. Однією з нещодавно виявлених властивостей бетону є його технологічна пошкодженість початковими тріщинами, яка належить до числа недостатньо вивчених явищ. Тому експериментально-теоретичні дослідження руйнування балок, напружено-деформованого стану бетону і міцності похилих перерізів залізобетонних елементів, що зазнають згину, з урахуванням неоднорідності матеріалу і розробка методики розрахунку похилих перерізів залізобетонних елементів є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною науково-дослідних робіт кафедри “Залізобетонні і кам’яні конструкції” на 1996-2000 р.р.: “Дослідження напруженого стану залізобетонних елементів, що згинаються, при урахуванні нелінійного закону деформування бетону” та на 2001-2005 р.р.: “Дослідження напружено-деформованого стану та розрахунок елементів пошкоджених залізобетонних конструкцій”.
Мета роботи: експериментально-теоретичне обґрунтування впливу технологічної пошкодженості бетону на роботу та розрахунок міцності похилих перерізів залізобетонних елементів, що зазнають згину.
Задачі досліджень:
– визначити закономірності формування технологічної пошкодженості в залізобетонних елементах залежно від насичення зразків поперечною арматурою, поздовжньою арматурою, форми поперечного перерізу;
– встановити вплив технологічної пошкодженості на міцність та деформації бетону;
– виявити характер утворення та розвитку тріщин в залізобетонних балках з постійною і змінною формами перерізу залежно від насичення зразків поперечною арматурою, поздовжньою арматурою, форми поперечного перерізу;
– визначити вплив технологічної пошкодженості бетону на несучу здатність залізобетонних згинальних елементів по похилим перерізам для балок з постійною і змінною формами поперечних перерізів;
– уточнити величину коефіцієнту fb4 на підставі факторів, що досліджуються.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНА ПОШКОДЖЕНІСТЬ ТА РОБОТА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПО ПОХИЛИМ ПЕРЕРІЗАМ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок