Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організаційно-технологічні рішення реконструкції 5-ти поверхових житлових будинків з використанням надбудови

Організаційно-технологічні рішення реконструкції 5-ти поверхових житлових будинків з використанням надбудови

Назва:
Організаційно-технологічні рішення реконструкції 5-ти поверхових житлових будинків з використанням надбудови
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,13 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
щеглова ольга юріївна
УДК 69.059.7:69.059.38
Організаційно-технологічні рішення реконструкції 5-ти поверхових житлових будинків з використанням надбудови
05.23.08 - технологія та організація промислового та цивільного будівництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Тян Рево Борисович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри фінансів.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, доцент Шаленний Василь Тимофійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри технології будівельного виробництва;
- кандидат технічних наук, професор Уваров Євген Павлович, Луганський інститут післядипломної освіти Донбаської національної академії будівництва і архітектури, заступник директора з навчальної роботи.
Провідна установа
Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра організації та управління будівництвом, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 6 квітня 2006 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
Автореферат розісланий 3 березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз сформованої ситуації в країні по забезпеченню населення житлом, стану житлового будівництва та існуючого житлового фонду показує, що житлова проблема ще кілька десятиліть буде залишатися актуальною.
Існуючий житловий фонд, представлений в основному типовими великопанельними та цегельними будинками, запроектовано і побудовано по старих нормах проектування. Аналіз технічного стану таких будинків показує, що знос конструкцій знаходиться значно вище всіх припустимих норм. Особливо це спостерігається в будинках перших масових серій, що складають у містах від 10 до 20 відсотків усього житлового фонду.
В нинішніх економічних умовах особливу актуальність набуває розробка стратегії комплексного рішення проблеми нового житлового будівництва і збереження існуючого житлового фонду з реконструкцією будинків перших масових серій і великопанельних будинків наступних серій у напрямку підвищення їхніх споживчих якостей, продовження життєвого циклу, зниження експлуатаційних витрат і поліпшення їхнього архітектурного вигляду.
Паралельно з реконструкцією існуючого житлового фонду, необхідно нарощувати обсяги нового житлового будівництва, що вимагає інвестицій. Це пов'язано з постійним зростанням кошторисної вартості будівництва житла, підвищенням вимог до комфортності, а також з тривалою практикою освоєння нових віддалених територій для житлової забудови.
Будівництво нових мікрорайонів ускладнюється незадовільним станом комунікативних мереж і очисних споруд, що не в змозі витримати нову забудову і вимагають заміни. Реконструкція веде до незначних збільшень обсягів використання комунікацій, тому є оптимальним варіантом рішення проблем житла, які полягають у моральному і фізичному зносі будинків, неощадливим використанням електроенергії, мають великі тепловтрати із-за відсутності достатньої теплоізоляції, що приводить до надмірної витрати електроенергії.
Один з варіантів реконструкції будинків перших масових серій, запропонований д.т.н., професором М.М.Жербіним і д.т.н., професором В.І.Большаковим, пропонує проведення робіт з капітального ремонту і перепланування приміщень в існуючому будинку, що надбудовується до 10- 15-20 поверхів, за рахунок використання металевих каркасів, що дозволяє одержати значну кількість додаткової житлової площі з високо-комфортабельними квартирами і додати будинкові специфічну архітектурну виразність.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Організаційно-технологічні рішення реконструкції 5-ти поверхових житлових будинків з використанням надбудови

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок