Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ ШВЕЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ ШВЕЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ ШВЕЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,86 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Київський національний торговельно-економічний
університет
Грінчук Микола Степанович
УДК 657.471:658.8
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ ШВЕЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі фінансового аналізу і контролю.
Науковий керівник: |
кандидат економічних наук, доцент
Дудко Валентин Парфенович,
Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, декан факультету підприємництва,
доцент кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
Осадчий Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
кандидат економічних наук, професор
Добровський Василь Миколайович,
Київський національний економічний університет, професор кафедри обліку у підприємницькій діяльності
Провідна установа: |
Львівська комерційна академія, кафедра аудиту, Укоопспілка, м. Львів
Захист відбудеться 20.01.2005 р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156 м. Київ, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156 м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 17.12.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розбудова України як соціально орієнтованої держави тісно пов’язана з розвитком легкої промисловості, включаючи її провідну швейну галузь. Виробництво добротної продукції швейного виробництва повинно задовольняти запити й потреби населення у якісному і недорогому одязі. Досягти цих завдань в умовах ринкових відносин можливо при оперативному управлінні виробництвом продукції, якість якого залежить від інформаційного забезпечення, яке в основному надається системами обліку господарських операцій та контролю їх ефективності.
Від ефективності управління витратами залежить фінансовий результат діяльності підприємств. Процес ринкової трансформації системи обліку та контролю на виробничих підприємствах неадекватний сучасним вимогам. До основних стримуючих факторів відносяться: застарілі інструктивні та методичні матеріали з організації обліку витрат виробництва і реалізації продукції; недостатня відповідність сучасним вимогам регламентування відображення витрат в існуючій нормативно-правовій базі; недосконалість первинних документів з обліку виробничих витрат; відсутність методичних матеріалів з організації контролю та реалізації його результатів. Облікова політика і номенклатура калькуляційних статей витрат не ґрунтується на специфіці підприємств швейного виробництва. Додаткових досліджень вимагають також проблеми обліку і розподілу загальновиробничих витрат; організація обліку витрат на базі комп’ютерних технологій; прогнозування витрат і визначення резервів зниження собівартості продукції. Розв’язання цих проблем дозволить перейти на новий рівень організації бухгалтерського обліку витрат, підвищити його аналітичність і ефективність у керуванні діяльністю підприємства. Таким чином, облік та контроль витрат виробництва і реалізації потребують концептуального вдосконалення.
Сутність витрат як економічної категорії історично змінюється під впливом певних суспільно-економічних умов. Даний фактор привертає увагу дослідників, однак він майже не враховується при організації обліку і контролю витрат виробництва та реалізації продукції. Це призводить до спрощення висновків щодо цілей, функцій і завдань обліку витрат, застосування методів обліку формування собівартості продукції, необхідності й можливості використання облікової інформації.
У дослідження питань теорії і методології обліку та контролю витрат вагомий внесок зробили вітчизняні та зарубіжні вчені: М.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ ШВЕЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок