Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Адміністративно-правові та організаційні заходи забезпечення збереження вантажів на об’єктах залізничного транспорту

Загрузка...

Адміністративно-правові та організаційні заходи забезпечення збереження вантажів на об’єктах залізничного транспорту

Назва:
Адміністративно-правові та організаційні заходи забезпечення збереження вантажів на об’єктах залізничного транспорту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,17 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Національна академія внутрішніх справ України
КОВАЛІВ МИРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 342.9
Адміністративно-правові та організаційні заходи забезпечення збереження вантажів на об’єктах залізничного транспорту
Спеціальність 12.00.07: теорія управління; адміністративне право та процес; фінансове право.
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі адміністративного права Національної академії внутрішніх справ України.
Науковий керівник - доктор юридичних наук, доцент Остапенко Олексій Іванович, Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України, перший проректор (м.Львів).
Офіційні опоненти :
- доктор юридичних наук, доцент Шкарупа Віктор Костянтинович, Академія державної податкової служби України, факультет податкової міліції, начальник кафедри організації дізнання та попереднього слідства (м.Ірпінь).
- кандидат юридичних наук, доцент Гіжевський Володимир Казімірович, Київський інститут економіки, управління та господарського права, декан юридичного факультету (м.Київ).
Провідна установа - Університет внутрішніх справ МВС України (м.Харків).
Захист відбудеться “29” листопада 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.007.03. при Національній академії внутрішніх справ України (03035, м.Київ, пл.Солом’янська,1).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії внутрішніх справ України (03035, м.Київ, пл. Солом’янська, 1).
Автореферат розісланий “27” жовтня 2000 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор юридичних наук, професор Іщенко А.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Транспорт є однією з найважливіших галузей суспільного виробництва і покликаний задовільнити потреби супільства в перевезеннях. Серед різноманітних видів транспорту провідне місце належить залізничному транспорту, який є однією з базових галузей економіки України. За роки незалежності Української держави залізничним транспортом перевезено абсолютну більшість вантажів. В середньому за один рік перевозиться близко 300 млн. т. вантажів, що становить понад 70 відсотків від загального вантажообігу по Україні. В той же час, втрати від розкрадань вантажів на залізничному транспорті становлять понад 3 мільйони гривень, що негативно впливає на імідж України як транспортної держави. Розвиток залізничного транспорту, входження його в транспортну систему Європейського Союзу є передумовою для позитивного розвитку економічного потенціалу України.
Основні причини розкрадань на залізничному транспорті повязані з недосконалим економічним і правовим механізмом збереження вантажів, а також організації роботи залізничного транспорту, що в свою чергу впливає на організацію роботи по забезпеченню збереження вантажів (відсутність правової бази, а відповідно і органів, які б виконували адміністративні функції по охороні вантажів).
Реформи у сфері економіки вимагають підвищення ефективності діяльності транспортної системи України. Однією з важливих складових зростання ефективності діяльності залізничного транспорту є забезпечення належного збереження вантажів під час перевезень, їх надійна охорона від злочинних посягань. Посилення вимог до якості перевезень залізничним транспортом зобов’язує компетентні державні органи забезпечити надійну охорону вантажів і недопущення розкрадань.
Державна монополія на організацію транспортних перевезень, відсутність конкуренції у цій сфері не сприяли покращенню якості транспортних послуг. В умовах планового господарського механізму не передбачувались витрати на забезпечення належного рівня транспортного обслуговування. У цьому - одна з причин того, що органи транспорту і органи внутрішніх справ на транспорті недостатньо ефективно забезпечували охорону вантажів, які перевозились.
Зростання вимог замовника поставили на перше місце не швидкісні показники їх переміщення, а збереження та відповідність до тих технічних умов, які були ним замовлені.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Адміністративно-правові та організаційні заходи забезпечення збереження вантажів на об’єктах залізничного транспорту

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок