Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ КАДАСТРУ НЕРУХОМОСТІ В УКРАЇНІ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ КАДАСТРУ НЕРУХОМОСТІ В УКРАЇНІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ КАДАСТРУ НЕРУХОМОСТІ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,24 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ПЕРОВИЧ ЛЕСЯ ЛЬВІВНА
УДК 528.711
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ПРАВОВІ ЗАСАДИ
ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ КАДАСТРУ
НЕРУХОМОСТІ В УКРАЇНІ
05. 24. 04 – Кадастр та моніторинг земель
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002 рік
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки.
Науковий керівник :
доктор технічних наук, професор Войтенко Степан Петрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, декан факультету геоінформаційних систем та технологій.
Офіційні опоненти :
доктор технічних наук, професор
кандидат технічних наук, доцент
Провідна установа :
Захист відбудеться04.07.2002 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д 26.056.09 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою : 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський просп., 31, а. 466
Автореферат розісланий 02.06. 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент _______________________ О. П. Ісаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід України до ринкової економіки створив умови формування та розвитків ринків нерухомості, зокрема земельних ділянок несільськогосподарського призначення, житлового фонду, будівель та споруд різного функціонального призначення.
Утвердження в житті країни приватної власності на нерухомість стимулює економічний розвиток країни завдяки більш ефективному використанню об'єктів нерухомості. Зауважимо, що в економіці країн Європи та США кадастр нерухомості займає одне з провідних місць.
Однак існуюча в Україні законодавча та нормативно-правова база окремо розглядають питання реєстрації, оцінки та переходу прав власності таких об'єктів з нерухомості як земельних ділянок, з одного боку, та будівель і споруд з іншого.
Цілком логічно постають питання комплексного розгляду цілої низки економічних та правових норм об'єктів нерухомості. Тобто слід розглядати нерухомість, як єдиний, цілісний об'єкт, який має земельну ділянку з будівлями та спорудами на ній.
Розробка цілісної системи кадастру нерухомості сприятиме більш ефективному управлінню об'єктами нерухомості, підвищить захист прав власності , розкриє ширші можливості використання цих прав, дозволить здійснювати моніторинг якості кадастрових об'єктів та довкілля ,дозволить створити об'єктивну систему оподаткування нерухомості.
Функціонування кадастру нерухомості дозволить змінити структуру надходжень коштів до місцевого та державного бюджетів, сприятиме розвитку економіки на державному ,регіональному та базовому рівнях.
Доступ до міжнародного капіталу інвестицій неможливий без чіткого визначення правового статусу земельних ділянок, на яких знаходиться виробничі приміщення та споруди іноземних компаній і громадян.
В даний час в Україні відсутні детальні дослідження по створенню та веденню кадастру нерухомості. Більш повно та широко розроблені питання земельного кадастру і в меншій мірі містобудівельного. Інформаційні дані цих двох кадастрів можуть бути складовими системи кадастру нерухомості України. Звідси, розробка методології створення та функціонування кадастру нерухомості в Україні є надзвичайно важливою та актуальною проблемою.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дана робота тісно пов'язана з Указом Президента України від 4.02.2000. №168/2000 “Про заходи щодо розвитку та регулювання ринку земель населених пунктів, інших земель несільськогосподарського призначення.” З тематикою наукових досліджень кафедри інженерної геодезії Київського національного університету будівництва і архітектури.
Автор здійснювала безпосереднє методичне керівництво у виконанні госпдоговірної тематики “Виготовлення технічної документації по грошовій оцінці земель населених пунктів Тлумацького району Івано-Франківської області, державний реєстраційний номер № 0101 U 000255.
Мета і задачі дослідження.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ КАДАСТРУ НЕРУХОМОСТІ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок