Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНСТИТУЦІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

ІНСТИТУЦІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Назва:
ІНСТИТУЦІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,54 KB
Завантажень:
166
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ЛЄСНАЯ Олена Сергіївна
УДК 351.84
ІНСТИТУЦІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ
РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА
Спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор
ДЄГТЯР Андрій Олегович,
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, завідувач кафедри економічної теорії та фінансів
Офіційні опоненти: доктор наук з державного управління, професор
КОРЕЦЬКИЙ Микола Христофорович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України,
завідувач відділу інвестиційної політики та розвитку місцевого самоврядування, Заслужений діяч науки і техніки України;
кандидат наук з державного управління, доцент
ХАЛЕЦЬКА Аліна Анатоліївна,
Донецький державний університет управління МОН України,
доцент кафедри загального та адміністративного менеджменту
Захист відбудеться 19 червня 2008 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .858.01 Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, просп. Московський, 75, зал засідань (1-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, просп. Московський, 75.
Автореферат розісланий 16 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.С. Лебець


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток підприємництва визнається в Україні одним із пріоритетних напрямів ринкових реформ і державної регуляторної політики. Значення приватного підприємництва та його вплив на соціально-економічні перетворення важко переоцінити. Перш за все, це додаткові надходження до державного бюджету, нові робочі місця, розширення виробництва товарів і послуг як промислового, так і побутового призначення, запровадження ноу-хау та інших досягнень науково-технічного прогресу і, нарешті, – підвищення добробуту населення.
За роки становлення в Україні ринково орієнтованої економіки держава зробила рішучі кроки щодо стимулювання підприємництва. Зокрема, сформовано підприємницький сектор який поступово і впевнено розширюється. Але для його стабільного розвитку недостатньо створення лише відповідних економічних, правових та організаційних передумов, необхідна також активізація діяльності утворених інститутів, причетних до формування "рамкових правил" життєздатності підприємств, скорочення трансакційних витрат та підвищення ефективності виробництва. Недооцінка ролі інституціонального забезпечення гальмує ринкові перетворення у підприємницькому секторі як важливій галузі господарства країни.
Окрім того, стан приватного підприємництва, кількісні та якісні показники діяльності підприємств і фірм ще не відповідають потребам сьогодення. Чинні законодавчі й нормативні акти, що регламентують функціонування цієї сфери, різноманітні програми мають скоріше декларативний характер і не передбачають підвищення відповідальності посадових осіб за їх реалізацію. Тому постає актуальне питання обґрунтування засобів удосконалення механізму державного регулювання розвитку підприємництва і його складових.
Стан наукової розробки проблеми. Теоретико-концептуальними засадами дисертаційного дослідження є наукові положення щодо сутності державного управління, що сформульовані у працях вітчизняних і зарубіжних дослідників. Так, значний внесок у теорію державного управління, зокрема державного регулювання розвитку підприємництва, зробили Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ІНСТИТУЦІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок