Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАГНІТНИЙ КОЕРЦИТИМЕТРИЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЗВАРНИХ З’ЄДНАНЬ

Загрузка...

МАГНІТНИЙ КОЕРЦИТИМЕТРИЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЗВАРНИХ З’ЄДНАНЬ

Назва:
МАГНІТНИЙ КОЕРЦИТИМЕТРИЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЗВАРНИХ З’ЄДНАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,86 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Бондаренко Артем Юрійович
УДК 620.179
МАГНІТНИЙ КОЕРЦИТИМЕТРИЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЗВАРНИХ З’ЄДНАНЬ
Спеціальність 05.11.13 – Прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Івано-Франківськ - 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України (м. Київ)
Науковий керівник: академік НАН України, доктор технічних наук, професор
Лобанов Леонід Михайлович,
Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України (м. Київ), заступник директора інституту
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Маєвський Станіслав Михайлович,
Національний технічний університет України „КПІ” (м. Київ), кафедра приладів та систем неруйнівного контролю
доктор технічних наук, професор
Білокур Іван Павлович,
Національний авіаційний університет України (м.Київ),
кафедра машинознавства
Провідна установа: АНТК “Антонов” Міністерства промислової політики України (м. Київ)
Захист відбудеться “_2_” _березня_ 2007 р. о 12 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.052.03 при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за адресою: 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15)
Автореферат розісланий “30” січня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Дранчук М. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах зростання терміну експлуатації зварних конструкцій проблема надійності пов’язана з довгостроковою міцністю металу і зварних з’єднань. Розрахункова оцінка надійності і міцності конструкцій, що тривало працюють під дією значних навантажень, здійснюється в багатьох випадках без врахування впливу фактору часу на зміну механічних властивостей металу зварних з’єднань. Тому єдиним достовірним джерелом отримання фактичних даних про вплив часу на працездатність матеріалів є результати обстежень реальних конструкцій. У зв’язку з наведеним вище особливе значення набувають дослідження та розробка методу для оцінки технічного стану зварних конструкцій, який би дозволив отримати необхідний комплекс параметрів зварних з’єднань.
Аналіз сучасних методів і технологій неруйнівних випробувань зварних з’єднань показує, що, незважаючи на широке використання цих методів, питання оцінки технічного стану та пошкодженості металу зварних з’єднань в процесі експлуатації з метою визначення індивідуального залишкового ресурсу в ряді випадків залишається невирішеним. Зниження ресурсу зварних конструкцій пов’язане головним чином з накопиченням пошкоджень в зварних з’єднаннях. Для об’єктивної оцінки залишкового ресурсу зварних конструкцій необхідне детальне вивчення стану різних зон зварних з’єднань відносно до реальних умов експлуатації, особливо в місцях концентрації напружень та пластичних деформацій, а також дії циклічних навантажень.
Виявленням макродефектів у зварних з’єднаннях займається дефектоскопія і це питання вважається достатньо опрацьованим на сьогоднішній день, в той час як проблема контролю субструктурного стану зварних з’єднань практично не вирішена.
Необхідно зазначити, що в даний час широке застосування в промисловості при виробництві металопродукції для вимірювання магнітних характеристик та визначення фізико-механічних властивостей металопрокату знаходять магнітні методи. В даній роботі запропоновано розширити галузь застосування магнітних методів і оцінювати величину пластичної деформації та втоми металу зварних з’єднань конструкцій при експлуатації з метою прогнозування їх залишкового ресурсу шляхом визначення величини коерцитивної сили в місцях найбільших напружень.
Усе вказане вище визначає актуальність проблеми, що вирішується в дисертації – розробка магнітного коерцитиметричного методу контролю технічного стану зварних з’єднань на різних стадіях експлуатації конструкцій для прогнозування їх індивідуального залишкового ресурсу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: МАГНІТНИЙ КОЕРЦИТИМЕТРИЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЗВАРНИХ З’ЄДНАНЬ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок