Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Клініко-імунологічні особливості адаптації новонароджених від матерів, які отримували лімфоцитотерапію під час вагітності

Загрузка...

Клініко-імунологічні особливості адаптації новонароджених від матерів, які отримували лімфоцитотерапію під час вагітності

Назва:
Клініко-імунологічні особливості адаптації новонароджених від матерів, які отримували лімфоцитотерапію під час вагітності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,52 KB
Завантажень:
125
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство охорони здоров’я України
Харківська державна медична академія післядипломної освіти
Дудченко Тетяна Миколаївна
УДК 616-053.4-003.96+612.017.1
Клініко-імунологічні особливості адаптації новонароджених від матерів, які отримували лімфоцитотерапію під час вагітності
14.01.10 – педіатрія
а в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків -2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській медичній стоматологічній академії МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Траверсе Галина Михайлівна, Українська медична
стоматологічна академія, завідуюча кафедри факультетської педіатрії з курсом неонатології та дитячих інфекційних хвороб
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор, Ліхачова Аза
Сергіївна, Харківська державна медична академія
післядипломної освіти, професор кафедри неонатології
 
доктор медичних наук, професор, Олена Григоріївна
Суліма, Київська медична академія післядипломної освіти, професор кафедри неонатології

Провідна установа: Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
Захист дисертації відбудеться ”25” червня 2003 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.609.02 при Харківській медичної академії післядипломної освіти МОЗ України (61176, м. Харків, вул. Корчагінців, 58)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України (61176, м. Харків, вул. Корчагінців, 58)
Автореферат розісланий 22.05.2003 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук, доцент В. М. Савво
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За сучасними даними, в основі патології новонароджених дітей лежить багато факторів з боку матері (Г. М. Бутенко, 1998).
Зростає захворюваність на загрозу переривання вагітності, конфлікт за АВО – системою, анемію, пізні гестози та багато інших. Нормальний перебіг вагітності мають тільки 30-35% жінок (Є. К. Айламазян, 1999; Р. В. Богатирьова, 1999). Відомо, що серед новонароджених за останній час майже на третину збільшилась питома вага деякої патології (гіпоксії плода та асфіксії новонароджених, інфекцій, гемолітичної хвороби новонароджених, вроджених вад розвитку), які впливають на виживання новонароджених дітей та подальший їх розвиток (О. Г. Суліма, 2002; Н. Г. Гойда, 2002; Є. Є. Шунько, 2002).
Вплив негативних чинників на організм матері, плода та дитини зумовлює подальше зростання та особливості перебігу інфекції в перинатальному періоді і зниження адаптаційних можливостей новонароджених (Г. Л. Лінчевський, 1999; О. М. Левицька, 1999).
Тому останні роки увагу багатьох вчених привертає охорона здоров'я плода пiд час вагiтностi (Г. Л. Лінчевський 1999; О. М. Левицька, 1999; Грищенко, 2001).
Недостатньо вирішенними питаннями залишаються перинатальна профілактика і лікування імунопатології у матері і плода (I. Hasegawa, 1990; M. Chigira, 1997).
Сьогодні ще не до кінця вивчені особливості формування імунітету та імунної відповіді у плода і новонародженого в залежності від патології у матері (R. Apte, 1998; I. Dvorkin, 1998). З метою зменшення побічної дії та алергізації від медикаментів все ширше використовуються немедикаментозні засоби, одним з яких є лімфоцитотерапія (ЛЦТ) - введення алогенних лімфоцитів чоловіка жінкам під час вагітності. Відсутність робіт по оцінці впливу імуномодулюючої дії ЛЦТ у матері на адаптацію, імунологічну реактивність і стан здоров’я дитини на першому році життя, обумовили необхідність комплексного вивчення клініко-імунологічних особливостей адаптації новонароджених та дітей першого року життя з метою лікування і профiлактики перинатальної та дитячої захворюваностi i смертностi.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Подана робота виконана в межах планової ініціативної теми Української медичної стоматологічної академії “Запальні та незапальні хвороби органів і систем людини, які формуються під впливом екологічних, стресорних, імунних, метаболічних та інфекційних факторів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Клініко-імунологічні особливості адаптації новонароджених від матерів, які отримували лімфоцитотерапію під час вагітності

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок