Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> технологічні та фізико-механічні властивості вовни овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи племзаводу "асканія-нова"

технологічні та фізико-механічні властивості вовни овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи племзаводу "асканія-нова"

Назва:
технологічні та фізико-механічні властивості вовни овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи племзаводу "асканія-нова"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,17 KB
Завантажень:
333
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Херсонський державний аграрний університет
КОРБИч наталія миколаївна
удк 637.623/636.085
технологічні та фізико-механічні властивості вовни овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи племзаводу "асканія-нова"
06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва
автореферат
на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук
Херсон – 2002 Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова "Асканія-Нова" – Національному науковому селекційно-генетичному центрі з вівчарства УААН
Науковий керівник
кандидат сільськогосподарських наук,
Болотова Тетяна Гнатівна
Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова "Асканія-Нова", завідувач лабораторією вовнознавства
Офіційні опоненти:
доктор сільськогосподарських наук, професор
Нежлукченко Тетяна Іванівна
Херсонський державний аграрний університет,
декан зооінженерного факультету
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Сухарльов В'ячеслав Олексійович
Харківська державна зооветеринарна академія,
завідувач кафедри дрібного тваринництва
Провідна установа
Одеський державний аграрний університет,
кафедра спеціальної зоотехнії,
Міністерство аграрної політики України, м. Одеса
Захист дисертації відбудеться 14.11.2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.830.02 в Херсонському державному аграрному університеті (73006, м. Херсон-6, вул. Р.Люксембург, 23, головний навчальний корпус, аудиторія 118).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського державного аграрного університету за адресою: 73006, м. Херсон, вул. Р. Люксембург, 23 головний навчальний корпус.
Автореферат розісланий 12.10.2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Карапуз В.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З метою поліпшення якості вовни овець асканійської тонкорунної породи Інститутом тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова “Асканія-Нова” спільно з Національним аграрним університетом (д. с.-г. н., проф. М.В. Штомпель) та спеціалістами провідних племзаводів “Червоний чабан” Херсонської та “Атманай” Запорізької областей за період з 1979 по 1992 роки методом чистопородного розведення та схрещування вівцематок асканійської тонкорунної породи з австралійськими мериносовими баранами було створено таврійський внутріпородний тип асканійських тонкорунних овець, який затверджено наказом Мінсільгосппроду України від 31.12. 1993 року.
Тварини створеного типу мають високу вовнову продуктивність та поліпшені показники якості вовни, але недостатньо вивчено їх технологічні властивості залежно від типу руна, росту та розвитку тварин. Тому, є актуальним комплексне вивчення показників продуктивності, фізико-механічних, технологічних та хімічних властивостей вовни у овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи з метою визначення об'єктивних критеріїв оцінки вовнового покриву для тонкорунних овець бажаного типу.
·
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано у відповідності з тематичним планом Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова Національного науково селекційно-генетичного центру з вівчарства за темою: “Розробити систему стандартизованих показників оцінки якості вовни та методи їх визначення” (номер державної реєстрації 0197U013639).
·
Мета і завдання досліджень. Метою досліджень було вивчення на поголів'ї овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи племзаводу “Асканія-Нова” з різним типом вовнового покриву показників продуктивності, фізико-механічних, хімічних та технологічних властивостей вовни та пряжі.
· Відповідно до мети поставлені такі завдання:
·
визначити показники продуктивності;
· провести комплексну оцінку сортового складу рун;
· вивчити характеристики фізико-механічних властивостей вовни;
· встановити фізико-хімічні константи та кількість вовнового жиру;
· визначити технологічні властивості вовни та виробленої з неї пряжі.
Об'єкт досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: технологічні та фізико-механічні властивості вовни овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи племзаводу "асканія-нова"

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок