Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК В ЗОНІ ДІЇ ПОПЕРЕЧНИХ СИЛ З УРАХУВАННЯМ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПОШКОДЖЕНОСТІ

Загрузка...

МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК В ЗОНІ ДІЇ ПОПЕРЕЧНИХ СИЛ З УРАХУВАННЯМ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПОШКОДЖЕНОСТІ

Назва:
МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК В ЗОНІ ДІЇ ПОПЕРЕЧНИХ СИЛ З УРАХУВАННЯМ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПОШКОДЖЕНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,24 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРА
БОНДАРЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 624.012.45:624.041.6:620.191.33
МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК В ЗОНІ
ДІЇ ПОПЕРЕЧНИХ СИЛ З УРАХУВАННЯМ
ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПОШКОДЖЕНОСТІ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі і споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ОДЕСА – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
ШЕХОВЦОВ Ігор Владиславович, Одеська державна академія будівництва і архітектури, доцент кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
КЛІМОВ Юлій Анатолійович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій
кандидат технічних наук, доцент
КРУСЬ Юрій Олексійович
Національний університет водного господарства і природокористування, доцент кафедри автомобільних доріг, основ і фундаментів
Захист відбудеться 12.02.2008 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої ученного ради Д41.085.01 при Одеській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Одеської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона 4.
Автореферат розісланий 12.01. 2008 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 41.085.01
канд.тех.наук, доцент Карпюк В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Бетон і залізобетон є найбільш поширеним будівельним матеріалом. Більшість залізобетонних конструкцій працюють на сприйняття поперечних сил. Розрахунок цих конструкцій на дію поперечних сил є одним з визначальних при визначенні розмірів поперечного перерізу, призначенні поперечного армування на приопорних ділянках.
Існуюча теорія розрахунку конструкцій на дію поперечних сил, яка покладена в основу діючих в Україні нормативних документів, постійно розвивається, але носить в значній мірі емпіричний характер.
Класичний підхід до розрахунку конструкцій на дію поперечних сил, заснований на методі граничної рівноваги, являє структурну побудову розрахункового апарату у вигляді “фізична модель – розрахункова модель – внутрішні зусилля – система рівнянь - розрахунок”. Розрахунок проводиться за умовою рівноваги приопорної частини елементу, яка виділена критичною похилою тріщиною і нормальним перерізом, що проходить через вершину тріщини, з урахуванням всіх основних внутрішніх зусиль, що діють на приопорну частину елементу. Точність такого розрахунку залежить від точності визначення кожного з відомих основних внутрішніх зусиль.
Уточнення розрахунку кожного внутрішнього зусилля можливе при умові визначення тих чинників, які впливають на їх величину. Одним з таких чинників є физико-механічні характеристики бетону, які залежать від його структурних параметрів.
Одним із структурних параметрів бетону є його технологічна пошкодженість. Дослідження технологічної пошкодженості бетону показують, що від її величини залежать міцністні і деформаційні характеристики. При дослідженнях розрізняють наступні види технологічної пошкодженості: початкова технологічна пошкодженість – визначається до прикладення навантажень; пошкодженість рельєфної поверхні бетону в тріщині – визначається при утворенні тріщини під навантаженням.
Управляти технологічною пошкодженістю можна використовуючи наповнювачі, оптимальні за виглядом, кількістю та дисперсністю.
Найменш вивченим внутрішнім зусиллям, що діє на приопорную частину елементу, є сили зачеплення, які є наслідком деформацій зсуву берегів похилої тріщини, і залежать від физико-механічних властивостей бетону. Експериментальні дані про деформації зсуву бетону в тріщині, які викликають сили зачеплення з урахуванням пошкодженості рельєфної поверхні бетону в тріщині, взагалі відсутні. Також відсутні експериментальні дані про вплив кількості наповнювача і цементу на характер пошкодженості рельєфної поверхні бетону в тріщині, а також взаємозв'язок цих даних з початковою технологічною пошкодженістю.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК В ЗОНІ ДІЇ ПОПЕРЕЧНИХ СИЛ З УРАХУВАННЯМ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПОШКОДЖЕНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок