Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЗЕРНА В ТРАНСФОРМАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЗЕРНА В ТРАНСФОРМАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Назва:
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЗЕРНА В ТРАНСФОРМАЦІЙНИЙ ПЕРІОД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,61 KB
Завантажень:
19
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
“ДЕРЖАВНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
ЗАХАРІНА Оксана Володимирівна
УДК 339.13:633.1:338.24.021.8
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЗЕРНА В ТРАНСФОРМАЦІЙНИЙ ПЕРІОД
Спеціальність 08.07.02 ? економіка
сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир ? 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Державному вищому навчальному закладі “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Якобчук Валентина Павлівна,
Державний вищий навчальний заклад
“Державний агроекологічний університет”,
завідувач кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти: доктор економічних наук,
старший науковий співробітник
Власов Володимир Іванович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
головний науковий співробітник відділу
зовнішньоекономічних зв’язків
кандидат економічних наук
Кирилов Юрій Євгенович,
Херсонський державний аграрний університет,
доцент кафедри менеджменту організацій
Провідна установа: Львівський державний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України,
кафедра менеджменту організацій
Захист дисертації відбудеться 17 січня 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.083.02 у Державному вищому навчальному закладі “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7, ауд. 55.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного вищого навчального закладу “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7.
Автореферат розісланий “15” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор В.М. Малес
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В стабілізації національної економіки пріоритетне значення належить зернопродуктовому підкомплексу, оскільки його функціонування здійснює мультиплікативний вплив на рівень розвитку інших галузей економіки і соціальної сфери та найбільшою мірою визначає продовольчу безпеку держави. Забезпечення рентабельного виробництва зерна, як умови підвищення рівня продовольчої безпеки країни, залежить насамперед від ефективності формування та функціонування ринку зерна. Формування ринку зерна в трансформаційний період відбувається із значними труднощами, що зумовлено диспаритетом цін на сільськогосподарську і промислову продукцію, різкими кон’юнктурними коливаннями, монополізацією каналів реалізації зерна, недосконалістю ринкової інфраструктури.
Трансформація аграрного сектора економіки України зумовлює необхідність проведення комплексних наукових досліджень, спрямованих на вивчення питань регіональних особливостей формування ринку зерна в контексті докорінної зміни відносин власності та створення підприємств ринкового типу. Саме необхідність вирішення проблем формування та ефективного функціонування ринку зерна, покращання його кон’юнктури, поглиблення експортної орієнтації галузі, забезпечення продовольчої безпеки країни в контексті вступу України до СОТ та інтеграції у міжнародне співтовариство визначає актуальність даного дисертаційного дослідження.
Вагомий внесок у розробку теоретико-методологічних засад формування та розвитку ринку зерна зробили відомі вітчизняні вчені-економісти С.С. Бакай, В.І. Бойко, В.І. Власов, Т.Г. Гайдук, П.І. Гайдуцький, М.В. Гладій, Б.В. Губський, С.М. Кваша, Ю.Є. Кирилов, В.В. Клочан, М.І. Кучер, М.Г. Лобас, З.П. Ніколаєва, Б.Й. Пасхавер, П.Т. Саблук, В.П. Ситник, Л.М. Худолій, А.А. Фесина, О.М. Шпичак, В.В. Юрчишин та ін. Незважаючи на значну кількість та різноплановість досліджень, недостатньо вивченими залишаються питання формування та функціонування ринку зерна на рівні регіону, що і зумовило необхідність проведення окремого дисертаційного дослідження.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЗЕРНА В ТРАНСФОРМАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок