Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИНЦИПИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНИХ РІШЕНЬ СОЦІАЛЬНО - РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ (для безпритульних дітей та підлітків)

ПРИНЦИПИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНИХ РІШЕНЬ СОЦІАЛЬНО - РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ (для безпритульних дітей та підлітків)

Назва:
ПРИНЦИПИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНИХ РІШЕНЬ СОЦІАЛЬНО - РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ (для безпритульних дітей та підлітків)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,43 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
АХАЇМОВА Анастасія Олександрівна
УДК 725.578:362.36
ПРИНЦИПИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНИХ РІШЕНЬ
СОЦІАЛЬНО - РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ
(для безпритульних дітей та підлітків)
Спеціальність 18.00.02 - архітектура будівель та споруд
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата архітектури
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор архітектури, професор Ковальський Леонід Миколайович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд
Офіційні опоненти:
доктор архітектури, професор Куцевич Вадим Володимирович, ВАТ “Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву (КиївЗНДІЕП)”, керівник науково-дослідного архітектурного центру
кандидат архітектури, доцент Яременко Ірина Степанівна, Одеська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, заступник директора Архітектурного інституту
Провідна установа – Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки україни, м. Харків
Захист відбудеться “ 8 “ грудня 2005 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.02 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ – 37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ – 37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “8“ листопада 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Товбич В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Політичні та економічні зміни в багатьох країнах Центральної та Східної Європи, у тому числі і в Україні, загострили проблеми життєдіяльності населення, викрили нові суспільні протиріччя. Особливу занепокоєність викликає поява великої кількості безпритульних дітей та підлітків – неповнолітніх з групи ризику.
У 1989 році на Генеральній Асамблеї ООН була схвалена Конвенція про права дитини. Цей документ встановлює як міжнародний закон всі права для забезпечення виживання, розвитку та захисту дитини. Відповідно до основних положень Конвенції ООН про права дитини Указом Президента України від 18 січня 1996 р. №63/96 була розроблена Національна програма “Діти України”. Серед основних завдань та напрямків програми: створення сприятливих умов для фізичного, психічного, соціального та духовного розвитку дітей, забезпечення їх правового та соціального захисту; здійснення заходів щодо профілактики злочинності, наркоманії, алкоголізму та куріння серед дітей; поліпшення умов життя дітей, які перебувають в особливо складних та надзвичайних умовах; реалізація наукових розробок, спрямованих на вирішення актуальних проблем дитинства.
Неблагополучний стан в родині, економічна нестабільність та безробіття штовхають дитину на вулицю. В 2000 році працівниками кримінальної міліції у справах неповнолітніх було затримано 35 тис. безпритульних дітей, які жебракували, що на 11.8% більш ніж у 1999 році (31.3 тис. осіб). Усього за різні види правопорушень протягом 2000 року було затримано 92.4 тис. неповнолітніх, в тому числі 18.2 тис. направлено до притулків для неповнолітніх, 43.6 тис. повернуто батькам та 3.1 тис. влаштовано у медичні заклади. Поширенню правопорушень та бездоглядності сприяє неспроможність багатьох сімей виконувати свої обов’язки. На сьогодні в Україні понад 90 тис. таких сімей, 25% з них – багатодітні, 34% - неповні. Біля 70% бездоглядних дітей (вихованців притулків) походить з “неблагополучних” сімей, кожна третя дитина – з сільської місцевості.
Постійне збільшення кількості дітей групи ризику в країні вплинуло на прийняття нових Указів Президента України від 18.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ПРИНЦИПИ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНИХ РІШЕНЬ СОЦІАЛЬНО - РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ (для безпритульних дітей та підлітків)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок