Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА РІЗНИХ ФОРМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА РІЗНИХ ФОРМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА РІЗНИХ ФОРМ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,77 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Київський національний торговельно-економічний
університет
Марущак Тетяна Петрівна
УДК 640.4.03
УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА РІЗНИХ ФОРМ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Спеціальність: 08.06.02 – підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий кандидат економічних наук, доцент
керівник Ткаченко Тетяна Іванівна,
Київський національний торговельно-економічний університет, завідувач кафедри економіки і менеджменту готельного господарства та туризму
Офіційні доктор економічних наук, професор
опоненти Мартиненко Микола Мефодієвич,
Київський економічний інститут менеджменту,
завідувач кафедри менеджменту, проректор з наукової роботи
кандидат економічних наук, ст. науковий співробітник
Шклярук Катерина Семенівна
Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету, директор
Провідна Одеський національний політехнічний
установа університет, кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств
Міністерство освіти і науки України, м. Одеса
Захист відбудеться 13 червня 2002р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото 19, аудиторія А-227
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету, за адресою: 02156, м. Київ. вул. Кіото 19.
Автореферат розісланий 11 травня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І.Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Трансформація економіки та інтеграція України у світовий економічний простір характеризується диференціацією форм господарювання підприємств, в тому числі в галузі готельного господарства. Прийняття в Україні законів “Про підприємства в Україні”, “Про підприємництво”, “ Про власність”, “Про господарські товариства”, "Про туризм" та ряду інших обумовили становлення самостійної підприємницької діяльності на вітчизняному ринку послуг готельного господарства. Успішне функціонування підприємств в умовах ринкових відносин вимагає пошуку шляхів підвищення ефективності їх підприємницької діяльності шляхом удосконалення управління ними.
За рахунок вибору найбільш раціональних форм господарювання готельне господарство перетворилося на справжню "індустрію гостинності". В Україні, на відміну від розвинених туристичних країн, воно знаходиться лише в стадії становлення. Нестабільна економічна ситуація, недостатня підтримка держави, недосконалість правової бази робить готельне господарство в Україні сферою, недостатньо привабливою для інвесторів.
Проблеми ефективного менеджменту підприємств, що мають велике значення в умовах формування ринкових відносин досі є мало дослідженими. Кількість наукових публікацій на цю тему недостатня.
Серед вітчизняних авторів слід відзначити дослідження Шегди А.В., Мартиненка М.М. Ходяченка В.Б., Кононенка В.А., Чумаченка Г.О., Баширова І.Х., які розглядали проблеми ефективного менеджменту підприємств. Проблемами раціоналізації управління в торгівлі та громадському харчуванні займалися такі вчені як Баркан Д.І., Бланк І.А., Карсекін В.І, Тихонов Р.С., та інші. В сфері туризму ця проблема була досліджена такими вченими як Гуляєв В.Г., Кирилов А.Т., Волкова Л.А.
Серед зарубіжних авторів проблемам управління підприємств в індустрії гостинності присвячені роботи Браймера Р.А., Портера Дж. та інші. Вітчизняна література, яка висвітлювала б проблеми удосконалення управління підприємствами в галузі готельного господарства практично відсутня
В спеціальній літературі розглядалися проблеми управління підприємствами різних форм власності та організаційно-правових форм, але ці дослідження носять фрагментарний характер та безпосередньо не стосуються сфери готельного господарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА РІЗНИХ ФОРМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок