Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК, відновлених після корозії

МІЦНІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК, відновлених після корозії

Назва:
МІЦНІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК, відновлених після корозії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,61 KB
Завантажень:
477
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний університет “Львівська політехніка”
ВАШКЕВИЧ РОСТИСЛАВ ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 624.012:620.193
МІЦНІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК, відновлених після корозії
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів-2005


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
БЛІХАРСЬКИЙ Зіновій Ярославович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
доцент кафедри “Будівельні конструкції та мости”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
БАРАШИКОВ Арнольд Якович,
Київський національний університет будівництва і архітектури,
завідувач кафедри „Залізобетонні та кам’яні конструкції”;
кандидат технічних наук, доцент
БАРАБАШ Василь Михайлович,
Львівський державний аграрний університет,
доцент кафедри „Будівельні конструкції”.
Провідна установа: | Одеська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра “Залізобетонні та кам’яні конструкції”, м. Одеса.
Захист відбудеться “ 3 ” червня 2005 р. о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.11 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, 12, ауд.226 головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “ ” травня 2005 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради К 35.052.11 Г.П. Петришин


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Відомо, що існуючі будівлі та споруди часто, в тій чи іншій мірі, піддаються впливу різних агресивних середовищ. Зокрема, на хімічних, енергогенеруючих підприємствах, в металургії, на транспортних спорудах, більшість залізобетонних конструкцій отримують ушкодження різних ступенів внаслідок корозійних процесів. З часом ці процеси можуть привести до небезпеки експлуатації споруд. Пошкоджені конструкції треба ремонтувати, відновлювати або збільшувати їх несучу здатність, тобто підсилювати. Часто під час реконструкції немає можливості зупинити процес виробництва і доводиться проводити підсилення при різних рівнях навантаження в залізобетонних конструкціях, зокрема згинальних. Проведені раніше дослідження стосуються, головним чином, способів, методів та технології підсилення, які не враховують напруженого стану елемента до відновлення несучої здатності. Мала кількість експериментально-теоретичних досліджень стосується залізобетонних елементів, підсилених під навантаженням.
Задача дослідження залізобетонних елементів, які відновлюють під діючим навантаженням різного рівня, має практичне і теоретичне значення, а підсилення конструкцій в багатьох випадках є економічно доцільним. В зв’язку з цим пропонована робота є актуальною. Актуальність роботи підтверджується також Постановою Кабінету Міністрів України №409 від 05.05.1997р. “Про забезпечення надійної і безпечної експлуатації будівель та інженерних мереж”, рішенням міжвідомчої комісії з питань науково-технологічної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України від 14.02.2002 “Про технічний стан і залишковий ресурс конструкцій і споруд основних галузей господарства в Україні”.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з тематикою наукових досліджень кафедри будівельних конструкцій та мостів Національного університету "Львівська політехніка": "Дослідження міцності, деформативності і надійності звичайних та попередньо-напружених залізобетонних конструкцій", а також в рамках держбюджетної теми: "Розробка методів відновлення експлуатаційної придатності залізобетонних конструкцій, пошкоджених корозією внаслідок дії зовнішнього агресивного середовища" (№ держреєстрації 0103U001352).
Метою роботи є визначення експериментальним та теоретичним шляхом параметрів міцності, деформативності та тріщиностійкості залізобетонних балок, відновлених після впливу агресивного середовища.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МІЦНІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК, відновлених після корозії

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок