Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,25 KB
Завантажень:
177
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КЛАСИЧНИЙ ПРИВАТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
Уманський Юрій Володимирович
УДК 336.1:658.115.6
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Запоріжжя – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Класичному приватному університеті.
Науковий керівник – |
доктор наук з державного управління, професор
ДЄГТЯР Андрій Олегович,
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
завідувач кафедри економічної теорії та фінансів.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, доцент
Крюков Олексій Ігорович,
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
професор кафедри політології і філософії;
кандидат економічних наук, доцент
Жадько Костянтин Степанович,
Дніпропетровська державна фінансова академія Міністерства фінансів України,
декан фінансового факультету.
Захист відбудеться 17 червня 2008 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.127.03 у Класичному приватному університеті за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. 125.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Класичного приватного університету за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.
Автореферат розісланий 17 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради З.О. Надюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На шляху інтеграції України до світової спільноти постали завдання формування єдиного ефективного інформаційного простору державного управління, а також механізмів його забезпечення. Сучасне державне управління різних галузей функціонує в умовах високої складності, невизначеності і динамічності навколишнього соціально-економічного середовища. Зростання рівня інформатизації світового ринку, що дає змогу отримати практично миттєвий доступ до будь-якої ринкової інформації, спричинює різке зростання конкуренції між виробниками. Це зумовлює необхідність формування єдиного інформаційного простору, який є адекватним ринковим механізмам і розкриває перед суб'єктами ринку широкі можливості для розробки ефективних стратегічних і тактичних рішень за всіма напрямами діяльності.
На етапі демократизації суспільство вимагає від органів державної влади відкритості, прозорості роботи, якісних державно-управлінських послуг, а також ефективного, раціонального використання матеріальних ресурсів держави. Найважливішим моментом у формуванні такої системи є створення електронного уряду. Проблеми створення електронного уряду, а також систем інформаційно-аналітичного забезпечення всіх рівнів державної влади, що становитимуть єдину інформаційну мережу, широко розглядаються науковою громадськістю, однак досі не здійснені на практиці.
Дослідженнями різних аспектів автоматизації управління і формування інформаційної інфраструктури займалися: В. Бакуменко, А. Голубицький, А. Дєгтяр, Л. Донець, Г. Климовицька, Т. Куценко, А. Нікіфоров, Я. Пущак, С. Чистов, О. Шевчук та інші. Проте особливості сучасного Інтернет-середовища та умови впровадження його в державне управління, зокрема інтернет-маркетинг як альтернатива існуючій традиції державного управління, в науковій літературі не досліджувались. Разом з тим маркетинговий менеджмент, за сучасними уявленнями, найбільше відповідає суб’єкт-суб’єктній парадигмі державного управління з дієвим зворотним зв’язком. На жаль, методи управління, що залишились у спадок від тоталітарного режиму, суперечать інформаційному наповненню сьогодення та не дають очікуваних синергетичних ефектів. Просте ж збільшення користувачів Інтернет або комп’ютерів в органах державного управління теж не дає ефекту. Державне управління потребує нових підходів, нової філософії і практики, та засобів їх упровадження.
Тому актуальність цього дослідження визначається відсутністю ефективного адаптивного механізму інформаційного забезпечення державного управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок