Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ТЕСТ-МЕТОДИ ХІМІЧНОГО АНАЛІЗУ З ВІЗУАЛЬНОЮ ІНДИКАЦІЄЮ: МЕТРОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, НОВІ ТЕСТ-СИСТЕМИ

Загрузка...

ТЕСТ-МЕТОДИ ХІМІЧНОГО АНАЛІЗУ З ВІЗУАЛЬНОЮ ІНДИКАЦІЄЮ: МЕТРОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, НОВІ ТЕСТ-СИСТЕМИ / сторінка 11

Назва:
ТЕСТ-МЕТОДИ ХІМІЧНОГО АНАЛІЗУ З ВІЗУАЛЬНОЮ ІНДИКАЦІЄЮ: МЕТРОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, НОВІ ТЕСТ-СИСТЕМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,10 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
– 2005. – С. 26.
Дисертант прийняв участь у формулюванні положень алгоритму визначення сн та застосував його для експериментального дослідження тест-систем для визначення кобальту з тіоціанатом на основі ППУ та нітрит-іонів на основі РІП.
15. Nikitina N.A., Reshetnyak E.A., Loginova L.P. Test analysis: new systems and metrological providing // Book of abstracts. International conference AC&CA. – Kyiv. – 2005. – P. 307.
Дисертантом на основі експериментальних даних показано можливість застосування желатинових плівок для виготовлення рН-тестів та тест-систем для визначення кобальту (II) з нітрозо-R-сіллю. Дисертант брав участь у формулюванні алгоритму для статистичної сmin.
16. Решетняк Е.А., Никитина Н.А.. Логинова Л.П., Островская В.М. О факторах, влияющих на предел обнаружения и его статистическую оценку // Тезисы докл. II Междунар. симпозиума “Разделение и концентрирование в аналитической химии и радиохимии”. – Краснодар. – 2005. – С. .
Дисертантом оцінено межу виявлення тест-методик виявлення кобальту (II) з SCN- на основі ППУ і NO2- на основі РІП. Здобувач прийняв участь в обговоренні факторів, що впливають на сmin у тестовому аналізі.
17. Решетняк Е.А., Никитина Н.А., Логинова Л.П., Химченко С.В. Экстракционно-сорбционное обнаружение и полуколичественное определение 2,4-Д с бутилродамином // Тезисы докл. II Междунар. конференции “Экстракция органических соединений”. – Воронеж. – 2005. – С. .
Особистий внесок здобувача полягає у виборі реакції для тест-визначення 2,4  Д за допомогою ППУ, визначенні селективності та перевірці правильності запропонованої тест-методики.
Нікітіна Н.О. Тест-методи хімічного аналізу з візуальною індикацією: метрологічне забезпечення, нові тест-системи. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.02 – аналітична хімія. – Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харків, 2006.
Дисертацію присвячено обґрунтуванню підходу до оцінювання метрологічних характеристик тестового аналізу з візуальною індикацією та створенню нових тест-систем для напівкількісного визначення забруднювачів та загальних показників якості водних середовищ.
Розроблено 8 тест-систем для визначення сумарного вмісту важких металів з 4-(2-піридиазо)-резорцином на основі пінополіуретану (ППУ), метилкремнієвої кислоти (МКК), желатинової плівки; 2,4-дихлорфеноксиоцтової та 2,4,5-трихлорфеноксиоцтової кислот з бутилродаміном на основі ППУ; Co (II) з 2-нітрозо-1-нафтолом, дифенілгуанідином та NiSO4 на основі ППУ та МКК; Co (II) з нітрозо-R-сіллю на основі желатинової плівки; рН розчинів із застосуванням індикаторів БФС, БКЗ, НЧ, МЗ, іммобілізованих у желатинову плівку. Встановлено, що іммобілізація реагентів у желатиновій плівці веде до змін їх кислотно-основних та комплексоутворюючих властивостей. Правильність наведених методик перевірено методом “введено-знайдено” та незалежним методом аналізу.
Розроблено методику оцінювання метрологічних характеристик тестового аналізу, з використанням чисельних методів. Введене поняття “відносної ширини області ненадійної реакції”. Її величина дозволяє прогнозувати обсяг експерименту, необхідний для одержання надійних оцінок сmin, та характеризує якість тест-системи.
Ключові слова: тест-система, метрологічні характеристики, межа виявлення, нижня границя концентрацій, що визначаються, носій, іммобілізація, желатинова плівка, пінополіуретан, метилкремнієва кислота.
Никитина Н.А. Тест-методы химического анализа с визуальной индикацией: метрологическое обеспечение, новые тест-системы. – Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата химических наук по специальности 02.00.02 – аналитическая химия. – Харьковский национальний университет имени В.Н. Каразина, Харьков, 2006.
Диссертация посвящена обоснованию подхода к оцениванию метрологических характеристик тестового анализа с визуальной индикацией и созданию нових тест-систем для полуколичественного определения загрязнителей и обобщенных показателей качества водных сред.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ТЕСТ-МЕТОДИ ХІМІЧНОГО АНАЛІЗУ З ВІЗУАЛЬНОЮ ІНДИКАЦІЄЮ: МЕТРОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, НОВІ ТЕСТ-СИСТЕМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок