Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ КАДРОВИМ ПОТЕНЦІАЛОМ

ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ КАДРОВИМ ПОТЕНЦІАЛОМ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ КАДРОВИМ ПОТЕНЦІАЛОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,72 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БЄЛОУСОВ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 658.8-051 Б 43
ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ
УПРАВЛІННЯ КАДРОВИМ ПОТЕНЦІАЛОМ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент
та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Дисертацію виконано у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Янковський Микола Андрійович,
Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри новітніх технологій.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Решетілова Тетяна Борисівна, Національна гірнича академія України Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою маркетингу (м. Дніпропетровськ);
кандидат економічних наук, доцент Воронкова Алла Еженівна, Східноукраїнський національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту (м. Луганськ).
Провідна установа – Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра маркенгу (м. Донецьк).
Захист відбудеться 26 грудня 2001 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті за адресою: 91034, Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 24 листопада 2001 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зміна форми власності, самостійність в діяльності підприємств, розпад розподільної системи, поява елементів вільного ринку призвели до того, що в Україні докорінно змінилися принципи функціонування промислових підприємств та фірм, і більшість підприємств виявилися не готовими працювати в цих умовах, їхня продукція не змогла бути конкурентоспроможною на ринку. Аналіз ситуації показує, що підприємства і компанії не спромоглися сформулювати і здійснити свою стратегію поведінки в нових умовах, а ті, хто навіть оголосив стратегію бізнесу, не пов’язали свої плани з кадровою політикою.
Існує реальна можливість практичного вирішення цих проблем за допомогою принципів маркетингу, який є основою управління промисловим підприємством. Основним принципом маркетингу є орієнтація на споживача. Підприємство є споживачем трудових ресурсів, і своєчасне якісне задоволення його потреб в кадрах необхідної кваліфікації може бути здійснено на принципах маркетингу.
Проблемам управління трудовими ресурсами підприємств присвячена велика кількість наукових досліджень вітчизняних та зарубіжних вчених. Аналіз сучасної літератури дає підстави констатувати, що у теперішній час немає єдиного підходу до принципів управління кадровим потенціалом і практично відсутні дослідження, присвячені комплексному, взаємозв’язаному вивченню питань, присвячених використанню принципів маркетингу в управлінні трудовими ресурсами.
Актуальність дисертаційної роботи обумовлена тим фактом, що управління трудовими ресурсами в тісному зв’язку з реалізацією стратегії бізнесу, з особистою зацікавленістю кожного робітника є однією з основоположних сторін діяльності організації. Таке поєднання дозволить добитися позитивних результатів у виробництві конкурентоспроможних товарів та вирішенні соціальних питань. Разом з тим, ряд принципових аспектів цього напрямку потребують уточнення та подальшого розвитку. Важливо показати, як теоретичні розробки і рекомендації реалізуються в практичній діяльності підприємства.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційну роботу виконано відповідно до тематики науково-дослідних робіт Донецької державної академії управління: тема “Теоретико-методичні основи розвитку маркетингу в управлінні економікою України (номер державної реєстрації 0100U003067) та госпдоговірних тем ВАТ “Концерн Стирол”.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ КАДРОВИМ ПОТЕНЦІАЛОМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок